PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

More&relsy (RU – indie rock since 1998) + Cacophonics

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.11.2019. 18:00

МОРЭ&РЭЛЬСЫ /MORE&RELSY (RU – indie rock since 1998)
https://www.facebook.com/morerelsy/
https://www.youtube.com/user/MoreAndRelsy

+
Cacophonics (LV – punk)
https://www.facebook.com/cacophonicsofficial/
http://cacophonics.lv/
https://www.youtube.com/watch?v=fIoFC30cKtI

MORE&RELSY ir Sanktpēterburgas alternatīvās scēnas leģendas kopš 1998. gada. Grupai pieder daudz balvu un titulu, ir daudz stilu, kurus cilvēki min, ka grupa spēlējot, bet viņi paši to dēvē vienkārši par indie. Viņi regulāri spēlē lielākajos RU festivālos, bieži ir tūrēs Eiropā, katrs koncerts dzimtajā pilsētā kļūst par lielu notikumu, kas vieno vairākas paaudzes.
Grupa nospēlēja vairākus eksplozīvus koncertus DEPO tā pastāvēšanas pirmajos gados un nu atgriežas pēc apmēram 15 gadu pārtraukuma.


MORE&RELSY legends of St. Petersburg's underground scene. They have a lot of awards and titles, there are numerous musical styles that people say they are playing, but they call their style just indie. They performed at lots of largest Russian festivals, have tours in Europe. Each their concert in their hometown becomes an event that combines together several generations of great rock music in one place, which turns into a pure energy of fun

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.