PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2019

12.apr
piektdiena

Pavasara Metalurģija - jaudīgs metāla vakars bārā ''Republika''

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.apr
piektdiena

Garāžgārs - garāžroka vakars THC

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
10.apr
trešdiena

Septicflesh {Gr} Krisiun {Br} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
6.apr
sestdiena

The Coco'nuts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
5.apr
piektdiena

Kurt Cobain day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.apr
piektdiena

"Mark In Red"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
5.apr
piektdiena

«Pūķa Gars» mūzikas video prezentācija un koncerts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
ceturtdiena

Pink Turns Blue

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.apr
otrdiena

Deathcult [CH], Lucifericon [NL] + Mūžamežs

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

Marts, 2019

31.mar
svētdiena
31.mar
svētdiena

Vinila svētdiena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.mar
sestdiena

Saturn's Husk [LV] un Hellhookah [LT]

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
30.mar
sestdiena

Construct / Destruct • Rookas & Undveld (LT)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.mar
sestdiena

Trna[RU]//Show me a dinosaur[RU]//A Farewell to words [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.mar
sestdiena

Indygo un B Optimist

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
30.mar
sestdiena

Minifests Russian Rock Party

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.mar
piektdiena

Strapon (rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.mar
piektdiena

Barren Womb (NOR), Nikto, A Farewell To Words

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.mar
piektdiena

Stūrī Zēvele

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
29.mar
piektdiena

Have No Heroes

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
28.mar
ceturtdiena

The Vale & A Farewell To Words [at] Studya

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
28.mar
ceturtdiena

NYOS (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
ceturtdiena

Crimson Day (Melodic Heavy Metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.mar
trešdiena

gniter [FI] un Grinding Fear [FI]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mar
sestdiena

Bloody Heels (hard rock/glam)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.mar
sestdiena

Jūdas Graši

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.mar
sestdiena

Wckd Nation (SI) - Smooth Jazz/Neo-Soul/R&B

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
22.mar
piektdiena

U.D.O Steel Factory Tour 2019 | Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.mar
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mar
piektdiena

Ansamblis Manta

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mar
piektdiena

So Lucid Electric Feel un Purple Negative

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
21.mar
ceturtdiena

Apofeoz Orkestra

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

Big Eye Bee

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.mar
otrdiena

Eddie Dove Band akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mar
svētdiena

AVO [RU] // Podruga [LV] // Plenērs [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.mar
sestdiena

Have No Heroes (skate punk)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
16.mar
sestdiena
16.mar
sestdiena

Tempest Rising (Australia) + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Dzelzs Vilks

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Nale (deathnroll, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.mar
piektdiena

7 Dēli

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.mar
piektdiena

Besides (Post Rock, Poland)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.mar
piektdiena

Sutas Dampis

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
14.mar
ceturtdiena

NALE (SWE) + The Vale,.M158

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.mar
ceturtdiena

Awakening Sun [NL,LT]//LegacyID//Intense

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
13.mar
trešdiena

Awakening Sun (LT,NL) un Intense

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
9.mar
sestdiena

NUVO (instrumental metal) un Sv. Bērtuļa Nakts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
9.mar
sestdiena

REBEL RIOT, RoadKill (LT), Blind Shapes

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
9.mar
sestdiena

Game Zero (IT) un Rusted Wheel

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a