PASĀKUMU ARHĪVS

Jūnijs, 2013

7.jūn
piektdiena

Circlepit shows piedāvā: THUG X LIFE (Polija), FIGHT THEM ALL (Polija), xDISTILLx

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.jūn
piektdiena

Indygo

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

MINDBOUND (fin - rock/heavy)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
6.jūn
ceturtdiena

RE:PUBLIC albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.jūn
ceturtdiena

Chained Bride albūma prezentācija

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

One Morning Left (FIN)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
6.jūn
ceturtdiena
5.jūn
trešdiena
2.jūn
svētdiena

DEAD BY APRIL (SWE) + BEYOND ALL RECOGNITION (Swe)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Luie Fontaine / Lord Bishop (ASV)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
1.jūn
sestdiena

FUNCOOLIO, TWINS PEEK

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.jūn
sestdiena

Jeff Hanneman (Slayer) piemiņas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Summer rock show!

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga

Maijs, 2013

31.mai
piektdiena

LAIME PILNĪGA jaunā singla koncerttūre

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.mai
piektdiena

SKUMJU AKMEŅI albuma "Kā divas zvaigznes" prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mai
piektdiena

WACKEN METAL BATTLE LATVIA 2013 otrais pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mai
ceturtdiena

BARTO (Krievija - electroclash)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
30.mai
ceturtdiena

Parára albuma prezentācija

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
29.mai
trešdiena

Alise Joste

I Love You, Aldaru iela 9, Rīga
25.mai
sestdiena

Mozambika (blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
25.mai
sestdiena

Lento un The Samuel Jackson Five

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
24.mai
piektdiena

DEAD CITY HOOLIGANS (fin - rock), KARAVAN (by - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.mai
piektdiena

Indygo

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.mai
piektdiena

Latvijas punk/hardcore izlases prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
24.mai
piektdiena

Parára, The Wolf You Feed, DJ Dāvis Bush

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
24.mai
piektdiena

Opifex / Break The Norm / Amelia The Murderer / Traumatized

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.mai
ceturtdiena

Scarlet Pills (RUS)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mai
trešdiena

Gvozdoder (hardcore/punk, Krievija)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.mai
sestdiena

Adamsu famīlija (blues rock)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
18.mai
sestdiena

Franco Franco, Komjaunatne + Curly Heads

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
18.mai
sestdiena

Mango (ska)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.mai
sestdiena

Swedish Mobilia un Marta Migla

Chomsky, Lāčplēša iela 68
18.mai
sestdiena

Muzeju Nakts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.mai
sestdiena

NU-NATION (RUS) / AWAKENING SUN (LT)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.mai
piektdiena

Franco Franco

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
17.mai
piektdiena

DESKALIGHTERS (ska)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.mai
piektdiena

Parára

309. kabinets, Rūjienas iela 3e, Valka
17.mai
piektdiena

DANNY LIPS (Somija - rock), THE EMPIRE STRIKES (Somija - rock'n'roll), SANDIAS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.mai
piektdiena

Canzone (alt. rock)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mai
piektdiena

DJ Toms Bergs / Kārlis D. akustiski / Grupucis / Gapoljeri

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
16.mai
ceturtdiena
16.mai
ceturtdiena

Ziedoņdārza Svētki

Ziedoņdārzs, Matīsa, Aleksandra Čaka krustojums
15.mai
trešdiena

SuperGroup nr. 2 koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
14.mai
otrdiena

KOMATOZ (RU) / TRAUMA MORALIS / DRY DECAY

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
11.mai
sestdiena

PSEIDO / THE SOUL SCOUTS

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
11.mai
sestdiena

Tomas (Krievija) akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mai
sestdiena

New Deadline (Somija), Break The Norm, DJ Winamp

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47