PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2016

23.apr
sestdiena

CANNIBAL CORPSE (USA) / KRISIUN (BRA) / HIDEOUS DIVINITY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.apr
piektdiena

SunSuns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
22.apr
piektdiena

LAIKA SUNS, NĒ + DJ z:le

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.apr
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2016 1. pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.apr
ceturtdiena

Re-Drum (drone / electroacoustic, Krievija)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
20.apr
trešdiena

ZERO TALENT (Francija - ska/punk), FREELANCERS, BEWOND THE BORDERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
svētdiena

David Blair

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.apr
svētdiena
16.apr
sestdiena

Gené Kruppa

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
16.apr
sestdiena

"Zobens un Lemess" ieskandināšana - seno Baltu karavīru turnīrs

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.apr
piektdiena

JĀNIS BUKUMS, APĒDĀJS + DJ Muzadrive

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
otrdiena

DEATH DTA Melnajā Piektdienā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
9.apr
sestdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
9.apr
sestdiena

ROT IN SMILE #5 grind mini fest

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.apr
sestdiena

Jelgava 94 - teātra aizrāde pēc J. Joņeva romāna motīviem

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
8.apr
piektdiena

SANCTIMONY - jaunā albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas koncerts!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.apr
ceturtdiena

SKW un V-ANGER koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.apr
sestdiena

NABAKLAB 6 GADU JUBILEJA:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.apr
piektdiena

TANEL PADAR BLUES BAND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Marts, 2016

31.mar
ceturtdiena

Duo Vakars: HIPSTOKRĀTIJA, TEHNIKUMS, LARA SNOW (Izraēla - indie/electro)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mar
ceturtdiena

NILE (USA) / Melechesh / Embryo + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
trešdiena

Siensliens

Hāgenskalna Komūna, Rīga, Nometņu iela 49
26.mar
sestdiena

Haralds Sīmanis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
26.mar
sestdiena

SOUND RELIGION FEST '16

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.mar
piektdiena

DJ Grautinsh (punk/rock/metal)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
25.mar
piektdiena

Soulspirya

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.mar
piektdiena
25.mar
piektdiena

One Morning Left, Atlas, Saints Be Warned, Stagnant Project

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.mar
ceturtdiena

YUKON BLONDE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.mar
otrdiena

WLVS + NEKAD

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.mar
sestdiena

Tehnikums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.mar
sestdiena

CHOMSKY CHESS CLUB

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
19.mar
sestdiena

Duo KACIDABI

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.mar
piektdiena

Parára un NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.mar
piektdiena

PARÁRA + NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
16.mar
trešdiena

Izlases "Pretējības" atklāšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.mar
otrdiena

NYOS (math rock / post-hardcore, Somija), Salt Wound, Tempus

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.mar
sestdiena

Līdz Pēdējam, ILLA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
12.mar
sestdiena

THE SPACE LADY, ERIC IAN, STARMETIS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.mar
sestdiena

CATALEPSIA + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
11.mar
piektdiena

7 Dēli @ Cafe Leningrad

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mar
piektdiena

Sidechain Retreat, Dirty Lane, Unaved, Iron Wings + special guest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.mar
ceturtdiena

Jozef van Wissem (avant-garde / contemporary classical, Nīderlande), Howling Owl

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.mar
otrdiena

Lai dzīvo 8. marts!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.mar
pirmdiena

THE EYE OF TIME + TESA

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
5.mar
sestdiena

The Coco'nuts

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.mar
sestdiena

ROTTEN SMILE piedāvā: crust / sludge vakars

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
4.mar
piektdiena

CACOPHONICS, FREELANCERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.mar
ceturtdiena

KALEVALA (Krievija). Folk/metal programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mar
trešdiena

KALEVALA (Krievija) / Akustiska programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija