PASĀKUMU ARHĪVS

Jūlijs, 2015

18.jūl
sestdiena

Rise of darkness 25

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.jūl
piektdiena

MIRTA & CO.

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.jūl
piektdiena

SIBEFOR (Krievija - indie/postrock), MONO:TAS, NORTH BEND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.jūl
ceturtdiena

JIM KROFT (uk – acoustic/folk)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
16.jūl
ceturtdiena

SiBeFor / alternative rock/ (RU)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
15.jūl
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūl
otrdiena

BRIGADIR (RUS)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūl
otrdiena

Matthias Kampf (Austrija - experimental), Richard Thompson (Lielbritānija - accoustic/experimental)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
13.jūl
pirmdiena

QUESTIONS (hc, Brazīlija), Spit It Out (hc, Cēsis)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
13.jūl
pirmdiena

COMEBACK KID (CA) + A CRIME CALLED... (IT)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.jūl
piektdiena

Chuck Bass / screemo-punk/ (GER)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
10.jūl
piektdiena

Neatkarīgās mūzikas festivāls "Rupjmaize"

Viesu nams "Kalbakas", Smiltene, viesu nams "Kalbakas"
10.jūl
piektdiena

Folk / pagan / metal festivāls "Zobens un lemess"

Saukas dabas parks, Lone, Viesites novads
8.jūl
trešdiena
6.jūl
pirmdiena

TULEGUR (CHN) + VAARNA

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.jūl
sestdiena

AURORA, ZIG ZAG + DJ Arturs Mednis

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
4.jūl
sestdiena

Sequoian Aequison (RUS) + Dopemachine (Rus)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.jūl
sestdiena

Varang Nord + Divine Fistfuck, Deodium un Nekkraliai

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.jūl
piektdiena

Festivāls "Pagalms"

Jūdažu ezers, Siguldas novads, Jūdaži
2.jūl
ceturtdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.jūl
trešdiena

MATERIC (RUS)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

Jūnijs, 2015

30.jūn
otrdiena

ULVE agency piedāvā: TALBOT (Igaunija - doom/stoner), ESCHATOS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.jūn
pirmdiena

PARKWAY DRIVE, CHELSEA GRIN

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
27.jūn
sestdiena

HELLIGATORS (ita - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
27.jūn
sestdiena

Taizels (hard boogie band) /Rīga/

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.jūn
piektdiena
25.jūn
ceturtdiena

HOUSE BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.jūn
trešdiena

Blondblackblonde

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
21.jūn
svētdiena

Laimas Muzykanti /etno rock/ (Daugavpils)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
20.jūn
sestdiena

Alus dzeršanas sacensības

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
20.jūn
sestdiena

So Lucid Electric Feel /blues rock, psychedelic/ (Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
19.jūn
piektdiena

The Velvet Supernova

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
19.jūn
piektdiena

AARON Z (RUS) + KOMA FM + EVERLUST

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.jūn
piektdiena

Open Stage / Atvērtā skatuve / Кirpykla

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.jūn
ceturtdiena

Aaron Z (rock) /Saint Petersburg, RU/

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.jūn
ceturtdiena
18.jūn
ceturtdiena

BALKAN NAKTS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.jūn
ceturtdiena

Open Stage / Atvērtā skatuve / Catalepsia

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.jūn
trešdiena

Ielīgošana DEPO

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.jūn
sestdiena
13.jūn
sestdiena

Laba Daba ieskandināšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.jūn
piektdiena

GONSOFUS (RUS/HUN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.jūn
piektdiena

Izlases Latvijas metāls raudzības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.jūn
trešdiena

KOFFIN KATS (ASV), THE SWAMP SHAKERS, JOHNNY B. BEAST

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.jūn
sestdiena

W.O.A. METAL BATTLE LATVIJA FINAL

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.jūn
piektdiena

Ron the Star albuma "Make a Wish" prezentācija

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
5.jūn
piektdiena
5.jūn
piektdiena

ALL DAY LONG 40. koncerts DEPO!!

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.jūn
piektdiena

Urt[EE], Desert Queen[EE] + Diseim, Graveyard Shift, Sound Machinery

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
4.jūn
ceturtdiena