PASĀKUMI

24.
piektdiena

Fono Cēsis 2015

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
24.07.2015. 18:00 - 26.07.2015. 06:00
Bez maksas!

“Fono” pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: “pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn “Fono Cēsis” skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši “ballīti” līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas, neapšaubāmi, kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla “Fonofest” laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.”

Pasākums sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18:00 tiks atklāta “Fonokluba” un tam pieguļošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi “Fono Cēsis” darbība tiks izvērsta arī pils parkā. 

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieku, kuru starpā būs gan atpazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. “Fono Cēsis” ietvaros ir plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī uzlecošajiem māksliniekiem. 

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA “Fono” direktors Lauris Sildniks norādīja, ka “Fono Cēsis” ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu “Fonofest”. 

www.fonoklubs.lv
www.facebook.com/fonoklubs

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.