PASĀKUMI

10.sep
ceturtdiena

MACHINE HEAD (us – metal)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
10.09.2015. 21:00
17 / 23 EUR

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies „Machine Head”

Ceturtdien, 10. septembrī Liepājas klubā „Fontaine Palace” savu pirmo koncertu Latvijā sniegs leģendārā smagās mūzikas apvienība „Machine Head”, klausītājiem piedāvājot divas ar pusi stundas ilgu uzstāšanos.

„Machine Head” pirmsākumi meklējami 1991. gadā, kad grupas dibinātājs Robs Flinns (Rob Flynn) pameta savu iepriekšējo grupu „Vio-lence” jauna skanējuma un karjeras meklējumos. „Machine Head” pirmais albums „Burn My Eyes” guva ievērojamu popularitāti Eiropā, kur nonāca mūzikas televīzijas kanāla „MTV” raidījuma „Headbanger’s Ball” aktīvā rotācijā. Lai arī grupa ir no ASV, pašu mājās tā kļuva zināma daudz vēlāk un tam par iemeslu bija tolaik lielu popularitāti gūstošais grunge mūzikas novirziens. Kopš „Machine Head” rašanās, grupa pārdevusi vairāk kā trīs miljonus ierakstu, kopumā izdodot astoņus albumus, pēdējais no kuriem iznācis 2014. gadā prominentās smagās mūzikas izdevniecības „Roadrunner Records” paspārnē. „Machine Head” muzikāli galvenokārt iedvesmojušies no Kalifornijas thrash metal grupām kā „Metallica”, „Testament”, „Exodus” un „Slayer”, taču apvienības daiļradē dzirdamas gan deviņdesmito gadu grunge un groove metal, gan septiņdesmito gadu smagās mūzikas ietekmes.

Šis būs pirmais „Machine Head” koncerts Latvijā un klausītājiem grupa piedāvās veselas divas ar pusi stundas garu uzstāšanos. Koncerts ir daļa no Eiropas koncerttūres „An Evening With Machine Head”. .

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, ieeja no plkst. 19:00. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnēwww.ticketshop.lv, pirmo simts biļešu cena – 17 eiro, vēlāk to cena paaugstināsies.

OFFICIAL WEBSITE / FACEBOOK

Komentāri

What? Kāpēc Liepājā?
Kāpēc ne Liepājā? Rīgai jāmāk dalīties ar šādiem koncertiem

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.