PASĀKUMI

31.
piektdiena

STARPTAUTISKS MŪZIKAS FESTIVĀLS LABA DABA

Ratnieki, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
31.07.2015. 16:00 - 02.08.2015. 02:00
30-35 EUR

Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA norisināsies no 2015.gada 31.jūlija līdz 2.augustam, Līgatnes pagasta Ratniekos. Festivālu raksturo laba mūzika un ne mazums aktivitāšu, kas piemērotas dažādām paaudzēm, tai skaitā ģimenēm ar bērniem!

Festivāla organizētāju mērķis ir radīt tādu atmosfēru festivālā, kas atbilstu nosaukumam, tāpēc LABA DABA ir vasaras notikums, ko nemainīgi raksturo labdabīga attieksme pret cilvēkiem, notikumiem un dabu.

LABA cilvēka DABA, kas domā un dara labu sev un apkārtējiem!
LABA dzīvā DABA, kas jāsaudzē!
LABA mūzika, izklaide un pieredze, kas noris brīvā DABĀ un augstā kvalitātē!
LABADABA ir vesela sajūtu kolekcija - mugursomas kārtošana, telts pakošana, acu samiegšana saulē, ideju atbrīvošana, dejošana, badmintona spēlēšana, mūzikas baudīšana.

Atgādinām, ka starptautiskais mūzikas festivāls notiks jau septīto gadu, tāpēc var teikt, ka tiek turpinātas muzikālas tradīcijas un skatījums. Festivālā skanēs regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika vismaz 60 grupu un 50 DJ   izpildījumā.

Līdzās organizētajiem pasākumiem, ir jāatgādina par neorganizēto skaistumu – mežu, kas atrodas tuvu festivāla norises vietai un piešķir tai īpašu atmosfēru. Ne mazāk īpašs (jo kultūrvēsturisks) ir atpūtas komplekss, kurā norisināsies festivāls un ābeļdārzs, kas festivāla ietvaros saudzīgi pārtop par telšu pilsētiņu! Jums ir iespēja par visu pārliecināties pašiem!

LABADABA atgādina, ka pasaule ir krāsaina, viesmīlīga un brīva!

Festivāls LABADABA – cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Tiekamies!

Sekojiet informācijai par festivālu:
www.labadaba.lv un sociālajos tīklos.

Vairāk informācijas: http://www.labadaba.lv

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.