PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2014

23.mai
piektdiena

Adamsu Famīlija / punk-blues-alkorock

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.mai
piektdiena
22.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mai
ceturtdiena

Moriseja dzimumdiena

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mai
ceturtdiena

Cikls Pamatdziesmas - Haralds Sīmanis

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
21.mai
trešdiena
21.mai
trešdiena

Latvijas Universitātes mūziķu konkurss HADRONS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.mai
otrdiena
19.mai
pirmdiena

God Is An Astronaut

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.mai
sestdiena

SUŅA STUNDA, DOUBLE FACED EELS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.mai
sestdiena

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
17.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.mai
sestdiena

Muzeju nakts ar Very Cool People

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
17.mai
sestdiena

Rokmūzikas maratons

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.mai
sestdiena

Peter Gabriel

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
16.mai
piektdiena

FINNISH ROCK MARATHON

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
16.mai
piektdiena

PND (LV – punk) – jaunās dziesmas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
16.mai
piektdiena

MP dzimšanas diena!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.mai
ceturtdiena

THE SEVENTH FLOOR

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
15.mai
ceturtdiena

MY AUTUMN [RUS] BACK IN RIGA 2014

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.mai
ceturtdiena

Don Gatto (Ungārija) + Break The Norm

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
14.mai
trešdiena
10.mai
sestdiena

Anna Kijevā (post hc), Tesa (post rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
10.mai
sestdiena

The SixTies (lv – Rockabilly/Rock’n’Roll)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
10.mai
sestdiena

ORIGO BOYS

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
10.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.mai
sestdiena

LABA DABA ieskandināšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.mai
sestdiena

BLACK NIGHT

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
9.mai
piektdiena

LATVIAN BLUES BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
9.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
9.mai
piektdiena

Alternatīvās izlases ODEKOLONS prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
8.mai
ceturtdiena

Rokmūzikas Vakars

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.mai
otrdiena

Nine Inch Nails + Cold Cave

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
3.mai
sestdiena

Smagās mūzikas koncerts NABAKLAB

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.mai
piektdiena

Izlases Odekolons raudzības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mai
piektdiena

KASTETE 5 gadu pastāvēšana minītūre

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.mai
piektdiena

COLT albūma prezentācija + LECHERY (swe)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
2.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

Kritiskās Masas pēcballīte

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

Aprīlis, 2014

30.apr
trešdiena

Valpurģu nakts karnevāls 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.apr
otrdiena

Den Arkaiska Rösten

Chomsky, Lāčplēša iela 68
26.apr
sestdiena

Martas Asinis

309. kabinets, Rūjienas iela 3e, Valka
26.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga