PASĀKUMI

24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
24.10.2019. 21:00
5 EUR

Oktobrī Latvijā viesosies grupa The Protest no ASV, kas spēlē smagu alternatīvo roku. Kaut arī grupa ir dibināta 2009. gadā Indiānas štatā, kas vairāk pazīstams ar kukurūzas laukiem nekā ar smago roku un metālu, mūziķu apvienība The Protest ir mantojuši Amerikas vidienes darba ētiku. Ar savu talantu, smago darbu, apņēmību un neatlaidību, sniedzot vairāk nekā 150 dzīvos koncertus gadā, viņi ir nonākuši līdz klausītājiem arī ārpus ASV. Tie, kas piedzīvojuši grupu dzīvajā, kā galveno faktoru uzteic grupas enerģiju un sniegumu. Viņus ir pamanījusi izdevniecība "Rockfest Records/Sony", kas šī gada jūnijā izdevusi grupas jaunāko albumu "Legacy" . Tieši no jaunākā albuma nāk vislielākos panākumus guvušais singls “What Else You Got”: (https://www.youtube.com/watch?v=IojlqRdDatQ)
Visi četri grupas dalībnieki – Josh Bramlett, Jarob Bramlett, Adam Sadler, TJ Colwell - ir uzauguši netālu no Indianapoles un iepazinās vidusskolas laikā. Brāļi Džošua (Josh) un Džerobs (Jarob) aizrāvās ar rokmūziku jau kopš bērnības, un pēc grupas Kiss albuma “Alive”noklausīšanās nolēma mācīties spēlēt ģitāru un bungas. Līdzīgs stāsts ir arī pārējiem diviem grupas dalībniekiem, līdz draugi nolēma apvienoties un spēlēt to, kas pašiem patīk. Pēc The Protest dibināšanas, pirmais albums “Game Changer” iznāca 2012. gadā, kad grupa devās pirmajā lielajā ASV turnejā. 2014. gadā sekoja otrs albums “Great Lengths”, un kopš tā laika grupa ir spēlējusi bez pārtraukumiem.
The Protest turpina iepazīstināt ar savu mūziku klausītājus citās valstīs un ir apbraukājuši Vāciju un Kanādu. Tikko pabeiguši City Rockfest turneju ASV, šomēnes grupa atgriežas Eiropā ar dalību festivālā CVJM Loud and Proud Festival 2019 Vācijā un trīs koncertiem Latvijā – 24. oktobrī Bārs Republika, Rīgā; 25. oktobrī Melno Cepurīšu Balerija, Jelgavā; 26. oktobrī Fontaine Palace, Liepājā.
Savā mūzikā un koncertos The Protest vēlas atgriezt cerību un ticību rokenrola transformējošam un iedvesmojošam spēkam. Grupas solists, Josh Bramlett, uzsver: “Lai gan mūsu mūzika ir smaga, tas nenozīmē, ka tā nevar iepriecināt un pacelt cilvēkus. Šādā veidā mēs vēlamies kalpot visiem (saviem klausītājiem) vienalga kur pasaulē. Vēlamies, lai, ejot mājās no mūsu koncerta, cilvēki justos savādāk – un labāk – nekā atnākot.”
The Protest aicina klausītājus uz šiem pozitīvās enerģijas pārpilnajiem koncertiem savā pirmajā turnejā Latvijā! Uz tikšanos Rīgā, Jelgavā un Liepājā!
Tuvāka informācija par grupu:
https://www.theprotestrocks.com/
https://www.facebook.com/theprotest/

Ieeja 5 eiro.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.