PASĀKUMI

25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.10.2019. 20:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Rīgā atgriežas spilgtas “nāves metāla” zvaigznes – “Entombed A.D.” un “Aborted”!

25. oktobrī klubā Melnā Piektdiena savas pasaules turnejas ietvaros uzstāsies death/metal leģendas - “Entombed A.D.” un “Aborted”. Uz skatuves viņus iesildīs dāņi “Baest”.

“Aborted”, kas dibināta 1995. gadā Beļģijā, izpilda death metal un grindcore mūziku.
Pastāvēšanas laikā sastāvs mainījies tik bieži, ka grupu var nosaukt par internacionālu. Par kolektīva dalībniekiem bija gan vācieši, gan franči, gan angļi, gan itāļi. Vienīgais un nemainīgais paliek tikai vokālists.
Diskogrāfijā ir divi demo albumi, 10 studijas plates, 4 EP, trīs spliti un viens live DVD (2006). Tieši ar savu desmito albumu “TerrorVision” grupa viesosies Rīgā.
Pēc grupas vārdiem “TerrorVision” – tas neesot iepriekšējā albuma “Retrogore” turpinājums, tas esot jauns limenis skanējumā. It īpaši tas esot manāms dziesmās “Farewell to the Flesh,” “Squalor Opera” un “Verspertine Decay”.
“Aborted” esot pārliecināti, ka 2018.gadā nebija nekā laba death/metal mūzikā, izņemot “TerrorVision”.
Kopā ar Aborted uzstāsies arī zviedru death metal pamatlicēja - grupa “Entombed A.D.”. Viņu 2014. gadā izveidoja Larss Jorans Petrofs (ex-Entombed). «Entombed» sastāvā mūziķi sacerēja vienu no visu laiku ietekmīgākajiem metālmūzikas albumiem - «Left Hand Path» (1990).
Bet “Entombed A.D.” tas esot tā grupas daļa, kurā izlēma taisīt progresīvu mūziku. Jau 2014. gadā leiblā Century Media Records viņi izlaiž savu debijas albumu “Back to the Front”, bet 2016.gadā iznāk daudzsološs CD “Dead Dawn”.
Kolektīvs paspēja uztasīt 4 mūzikas video - "Pandemic Rage" (2014), "Kill To Live" (2014), "The Winner Has Lost"(2016) un "Dead Dawn"(2016).
Rīgā grupa viesosies savas pasaules turnejas ietvaros.
Koncerta sākums plkst. 20:00, klubs atvērts no plkst. 19:00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.