PASĀKUMI

28.okt
pirmdiena

RA Duo "Experimental Mood Vol.2"

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
28.10.2019. 21:00
2 EUR

RA duo brīvas improvizacijas sastāvs, kur abi grupas dalībnieki, eksperimentējot ar skaņu, meklē jaunus veidus kā sajust mūziku.

Reinis Puriņš //trompete// šobrīd turpina studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akademijā, galvenokārt Big benda mūziķis (Latvijas Radio bigbends, JVLMA bigbends, City Jazz bigband). Mūzikā nebeidz atklāt jaunas virsotnes, nodarbojas arī ar noise un experimental žanriem.

Artūrs Cukanovs //bungas// spēlējis kopā ar Pulse effect, Ineses Bērziņas kvartetu, So Lucid Electric Feel, Future Folk Ochestra un citos projektos. Mūzikā meklē vietu, kur radīt patiesas skaņas, iedvesmojoties esošajā mirklī. Artūra mērķis ir ar radošu skanējumu un kontrastu palīdzību panākt klausītājā emocijas un mīlestību pret mūziku.

Ieeja - ziedojums 2 eur

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.