PASĀKUMI

1.nov
piektdiena

VEĻU NAKTS Karnevāls

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
01.11.2019. 20:00
5-8 EUR

1. Novembrī, Vecrīgas, klubā „Republika”, radošā apvienība „BLACK MASQUERADE" sadarbībā ar „THP PRODUCTION” ielūdz uz "VEĻU NAKTS karnevālu - 2019", kurā piedalīsies: LAMORI [FIN] - Gothic rock / metal grupa ; DARK NEXUS - EBM/ industrial metal ; EVERLUST - gothic metal; LUREAWAY - symphonic metal; FLAME HEL ar šibari šovu; sākumā, beigās un starp grupām DJ SINISTERS un DJ CHROMIUM.

DALĪBNIEKU apraksts :

Gothic rock / metal grupa LAMORI. Viņu skanējumā ir apvienoti gothic metal, dark wave un modern rock. Dziesmu tekstiem Lamori ņem iedvesmu no klasiskajām šausmu filmām un vecā romantisma. Lamori spēlē kopā kopš 2009. gada un izlaiduši vienu EP un 2 pilnos albumus. Šobrīd grupa strādā pie sava trešā albuma „Neo Noir”, kurš tiks izlaists 2020. gada sākumā. Grupa Lamori nāk no tumsas un neona gaismu zemes – Somijas Ālandu salām.

https://www.youtube.com/watch?v=QtPervM0d1s
https://www.facebook.com/lamorimusic/

Pašmāju industriālā metāla apvienība Dark Nexus. Grupas mūzikā ir manāma EBM un industriālā metāla sintēze, kur enerģiski ritmi piedod jaudīgu skanējumu vēsajām elektronikas melodijām un agresīvajām ģitāru partijām. Grupa Dark Nexus tika dibināta 2009. gadā un šogad, pēc neliela pārtraukuma, izlaida jaunu singlu „Epiphany”.

https://www.youtube.com/watch?v=93_ptimspK0
https://www.facebook.com/darknexusband/

Everlust - grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansējot starp gotisko roku un melodisko metālu. Aktīvi darbojoties no 2014. gada, ir sniegti daudzi koncerti gan klubos un kafejnīcās, gan arī ņemta dalība festivālā “Osvalds 2015”, kur iegūtas klausītāju simpātijas un atbalsts. 2017. gada pašu spēkiem tika izdots pirmais albums “Hurts to Live”. Dziesmas ir pārsvarā par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un domām kā tikt tam pāri ar traģiskuma un romantikas noskaņām.

https://www.youtube.com/watch?v=1NJgxRH970M
https://www.facebook.com/everlustband/

Lureaway - simfoniskā metāla grupa, kas tika dibināta 2015. gadā, un aktīvi uzstājas gan Latvijā, gan ārpus tās. Lureaway mūzika ir apburošā soprano, melodsiko simfonisko elementu, smago ģitāru rifu un enerģisko bungu partiju aizraujošs savienojums. 2016. gadā tapa grupas debijas EP ieraksts “Saviour”, un šī gada maijā grupa nāc klājā ar savu pirmo albūmu “Unchained and Soaring”.

https://www.youtube.com/watch?v=p3TlF2YoubY
https://www.facebook.com/lureaway/

Tieši pusnaktī notiks karnevāla tērpu konkurss. Karnevāla organizētāji iesaka piestrādāt pie tērpu izvēles, jo konkursā varēs laimēt interesantas balvas. Šī gada karnevāla tēma: spoki, veļi, raganas, velni, mošķi, vampīri, mītiski tēli.

Pēc pusnakts - Latvijas zināmākais BDSM meistars FLAME HEL ar šibari šovu.

Ieeja no 20:00
Koncerta sākums 21:00
Ieejas biļešu cena:
ar karenvāla tēmai atbilstošiem tērpiem 5 eiro,
bez atbilstošiem tērpiem 8 eiro.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS