PASĀKUMI

5.nov
otrdiena

Xarah Dion

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
05.11.2019. 21:00

Xarah Dion ir minimal wave / sinthpop mūziķe no Kanādas, ilggadēja Monreālas elektroniskās mūzikas scēnas dalībniece. Viņas darbos saklausāmas 80to gadu industrial un disco ietekmes. Uzstājusies Lielbritānijā, Krievijā, Eiropā un Kanādā. Jaunākais albums PLEIN NORD, kas izdots šovasar, sastāv no ēteriskām un hipnotiskām kompozīcijām, kas ir viņas līdzšinējās muzikālās darbības sintēze.

https://xarahdion.com/
https://www.facebook.com/xarahdion/
https://www.youtube.com/watch?v=Q63-BTFHhGc
----------------------------------------------------------------------------------------

Xarah Dion is an integral presence in Montreal’s electronic music community for over a decade. Her synthpop works usher in a novel yet classic sound. Infused with 80s industrial and disco sounds, Dion's productions stand out with their intricate soundscapes and signature melodies. She widely toured Europe, UK and Russia to promote her critically acclaimed first LP, Le Mal Nécessaire (2014). With her latest LP, FUGITIVE (2016), Dion expands on her unique tone with skillful compositions and arrangements

https://xarahdion.com/
https://www.facebook.com/xarahdion/
https://www.youtube.com/watch?v=Q63-BTFHhGc

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.