PASĀKUMI

16.nov
sestdiena

NUVO / Simia Sapiens

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
16.11.2019. 21:00

Simia Sapiens(CH – stoner/ punk)
https://www.facebook.com/simiasapiensband/
https://www.simiasapiens.ch/
https://simiasapiens.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/watch?v=K4FsmyDfGqc

NUVO (LV – post metal duo)
https://www.facebook.com/NUVOvalmiera/
https://nuvo.bandcamp.com/

Simia Sapiens savā skanējumā apkopo smagnējus Stoner rifus , intensīvus Punk ritmus un dziedošus ģitāras solo. Dziesmu tekstos skaidri tiek pausta nosodoša attieksme pret jebkāda veida netaisnību , veicinot kopēju sapratni un apspriežot sociālas problēmas. Viņu uzstāšanās vienmēr ir enerģiska un skaļa! Tas ir STONER PUNK ROCK no Šveices!
//
2018. gada sākumā tapa grupas NUVO debijas albums “Laiks ir asinīs”. Tas guva atzinību Latvijas metālmūzikas gada balvā kā “GADA DEBIJA”. Grupa ieguva arī kroga “Aptieka” gada balvu – “GADA SMAGĀ GRUPA”. Pēc albuma iznākšanas sekoja vairāki koncerti ārpus Baltijas robežām, kā arī tika kāpts uz skatuves ar tādām apvienībām kā pašmāju SKYFORGER un THE BLACK DAHLIA MURDER no ASV. Albuma noslēdzošajam skaņdarbam “Solītā zeme” ir tapis video.
Grupas skanējumu var raksturot kā divu instrumentu (bass un bungas) smagnēju post-metal sakausējumu ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu, skumju un melanholijas pilnām noskaņām.
Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna materiāla.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.