PASĀKUMI

25.okt
piektdiena

S.A.D.

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.10.2019. 21:00
Bez maksas

25.10.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38) uzstāsies grupa - S.A.D. (Skumju akmeņu dārzs)!
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=K6E3Q17FbE8 https://www.youtube.com/watch?v=hYKHyc09ka0

S.A.D. ir "dreamgaze"grupa no Rīgas, ko 2015. gadā izveidojuši divi bijušie grupas "Skumju Akmeņi" dalībnieki - Kaspars Pupa (ģitāra/mūzika) un Ivars Blūms (bass/teksti), sameklējot domubiedrus - Ansi (bungas), Edīti (ģitāra), Leldi (vokāls). Grupas debijas albums "Pirms vētras" izdots 2017. gada decembrī un pieejams https://sadmusiclv.hearnow.com/ (albuma ierakstā vokāliste ir Lelde,kas darbojās grupā no 2015. - 2018. gadam). Šobrīd grupā ir jauna vokāliste - Anna (darbojas arī „Daba san”). Grupa S.A.D. koncertējusi daudzos Latvijas klubos, bijusi festivāla ”Laba Daba” dalībniece. Kopā ar jauno vokālisti Annu izveidotas dziesmu pusakustiskās versijas, ko grupa prezentēs bufetes - picērijas "Ansamblis" muzikālajiem gardēžiem.

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis " publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.