PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.11.2019. 21:00
Bez maksas

15.11.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) būs baudāms gards KUMOSIŅŠ!
Banketa sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Grupa “Kumosiņš” oficiāli dibināta 2012. gada martā, bet tās vēsture ir daudz senāka.
Apvienības nosaukums radies, sēžot jautrā kompānijā un prātojot, viegli uztveramu nosaukumu, kas nebūtu smagās mūzikas žanra standarts, bet vienlaikus atbilstu grupas personībai. Ar nosaukumu "Kumosiņš", grupa cenšas lauzt stereotipus par smago mūziku un cilvēkiem tajā.
Grupa ir uzstājusies gan nelielam draugu lokam, gan vairāku simtu auditorijas priekšā, bijusi sadarbība ar ievērojamiem Latvijas māksliniekiem festivālā "Bildes" un citur.
Kādā konkrētā mūzikas stila rāmī, grupa "Kumosiņš" sevi nav ierobežojusi - eksperimentē ar visu, BET pāri visam rokmūzika!
Cik gards kumosiņš ir grupa "Kumosiņš" , to var sajust tikai koncertā – nāc un nogaršo! :)
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=P_8-PaegyS4
Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.