PASĀKUMI

17.nov
svētdiena

Hypnos//Preternatural//Flaying//Once Upon

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
17.11.2019. 20:00
5 EUR

Svētdien, 17. Novembrī, Rīgas klubā "REPUBLIKA" notiks pirmssvētku DEATH METAL vakars kopā ar:

HYPNOS (CZ) - Pirmo reizi Rīgā par godu Latvijas neatkarības dienas svinēšanai uzstāsies čehu death metal leģenda Hypnos. Daudzi death metal cienītāji atceras grupu Hypnos, kas agrāk saucas par Krabathor. "Death on the East" tura ietvaros grupai būs divi koncerti Latvijā.

PRETERNATURAL (LV) - vieni no pašmāju smagās mūzikas flagmaņiem. Pirmo reizi klubā "REPUBLIKA" eksperimentala metala grupa spēlēs gan dziesmas no iepriekšējiem albumiem, gan ari materiālu no jaunā muzikālā video projekta "Trisquarity".

FLAYING (LV) - Latvijas brutal death grupa, kura tika dibināta 2001.gadā. Līdz 2011.gadam grupai bija ļoti bagāta uz notikumiem dzīve - grupas vēsturē bija gan koncerti ar tādiem grandiem kā Cannibal Corpse, Vader, Impaled Nazarene, Sanatorium, Dismember un citi; gan albuma ierakstīšana čehu leiblā EPIDEMIE RECORDS; gan piedalīšānās Eiropas festivālos. Pēc ilgas pauzes miesnieku ģimene ir sanākusi kopā, lai turpinātu iesākto. Un tā būs grupas pirmā REUNION uzstāšanās.

ONCE UPON (LV) - ir mūsdienu progresīva metālkora grupa, kura dibināta 2012.gada Rīgā. Pārdzīvojot vairākas sastāva izmaiņas, grupa šobrīd spēlē un attīstās jaunājā sastāvā, kuras jaunākie dalībnieki pievienojās 2019.gadā. Paņemot labāko no metālkora un post-rok žanriem, grupa ir atradusi savu unikālo progresīvo skaņojumu.▻ Hypnos (death metal, Čekija)
http://www.hypnos-cz.com
https://bit.ly/2kzSiRD
https://open.spotify.com/artist/3Eb4zYGrGKV2M6dDEmCpby

▻ Preternatural (extreme / dark death metal, Latvija)
https://bit.ly/2m9guKW
https://bit.ly/2m9cUk9
https://spoti.fi/2mBJGur

Durvis: 18:00
Koncerta sākums: 20:00
Ieeja: 5€

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.