VIDEO

Stonestreet publicē videoklipu dziesmai "Johnny The Fire"

Stonestreet 08.12.2014. 15:00
Rokgrupa Stonestreet 4. decembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā prezentēja videoklipu dziesmai "Johnny The Fire".

Radoši muzikālā apvienība Stonestreet zem vienota nosaukuma spelē kopš 2008. gada sākuma. Pa asinīm rit roks, bet galvā metāls un pops."Rokmūzika ir mūsu šķidrā maize. Esam adaptējušies un spēlējam mūziku, kurā iepīti mūsdienās pieprasītākie žanri, sākot ar popa, disco un beidzot ar 'hevī' elementiem".

2010. gada rudenī grupa dodas uz UK, Mančesteru studēt mūziku un dabon izgaršot mūzikas industrijas patieso garšu, kas ir saldeni rūgta. Ieguvuši nenovertējamu pieredzi un zinības viņi 2012. gada vasarā atgriežas Latvijā, taču dažādu apstākļu dēļ no grupas aiziet bundzinieks Kārlis un arī solo ģitārists Maikls paliek uz dzīvi Anglijā.

Veselu gadu grupa tika iesaldēta. Tikai 2013. gada vasarā grupai pievienojas šobrīdējais bunģieris Māris Ozoliņš un neilgi pēc tam arī solo ģitārists Rolands Bražis. Stonestreet nu atkal uz pilniem apgrieziniem atsāk darbu pie dziesmām un koncertprogrammām.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Laikam LB promo tiiims :D
nē, paldies
Cukuriņi :-)
reāls cīsiņš 08.12.2014. 22:10
Klips lielisks, dziesma "Esam adaptējušies un spēlējam mūziku, kurā iepīti mūsdienās pieprasītākie žanri", to nekomentēšu, bet aprakstu gan varēja kāds pacensties parediģēt un piestrādāt pie stilistikas. Ja man ir 10 cīsiņi, tad tos sadalu sekojoši - 9 klipam, 1 par centību ierakstīties, apraksts šoreiz paliek badā!
Ja tas vizuālais ir domāts kā joks, tad jā!
komatiņi 11.12.2014. 11:45
Latviešu valoda nobirdina kārtējo asariņu par šo.
fluffybum 17.12.2014. 23:03
so glam....
Vai vai,labaak lai neko vairaak nemeeginaatu dariit.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.