VIDEO

Baložu pilni pagalmi izdod video dziesmai Laika ziņa

Baložu pilni pagalmi 24.02.2020. 08:44
Noskaties Jāņa Ābeles viedoto video grupas "Baložu pilni pagalmi" dziesmai "Laika ziņa".

Idejas autors un režisors Jānis Ābele: "Priekš mums "Baloži" ir kaut kādā ziņā intīma grupa, viņi dzīvo domubiedru virtuves ballītēs un pārdomu vakaros. Un dzīvo jau ļoti ilgi. Par to arī šis klips/pseido dok-filmiņa."

Jānis Ābele ir latviešu kino režisors. Kā režisors un scenārists strādājis pie tādām filmām kā "Jelgava 94", "7 miljardi gadu pirms pasaules gala" (ar Māra Šverna un Baložu Pilni Pagalmi mūziku), "Augstāk par zemi", video grupas "Stūrī zēvele" dziesmai "Ceha dispečeram" u.c.

Grupa Baložu pilni pagalmi tika dibināta 1994. gadā. Tas ir vairāku cilvēku radošs kolektīvs, kurā mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Līdz šim izdoti 11 albumi. Jauns albums plānots 2020.gadā.Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 29.02.2020. 00:27
BPP tikai atražo paši sevi, kopē paši sevi, atkal un atkal - tā ejot uz riņķi. Švernam visas dziesmas vienādas un sen jau beigušās idejas - tāpat kā Baušķeniekam - bet kaut ko jau čīgāt vajag jo neko citu jau dzīvē nav pratuši. Lai vecie dinozauri varētu atkal izlīst ārā no savām alām un sitot roku pie krūtīm teikt - LV pastāv undergrounds. Draugi - te sen jau viss ir miris. LV undergrounds ir miris, ir palikušas tikai vecas atraugas. BPP atkal izdos albumu, dos dažus koncertus dažos bāros un ēstuvēs bet nekas jau no tā nemainīsies. Gaidu atkal kārtējo rejošo suņu baru šeit kas sāks skricelēt ka man nav taisnība un LV undergrounds ir dzīvāks par dzīvu.
Klips normals no dokumentalā viedokla. Mūzika -nekas jauns....vecajās bija vairak enerģijas.
Straume, ja Švernam līdzi gaudotu kāda moderna skuķene, tad gan būtu ok, vai ne? Vēl varētu dzīvo bungu vietā bungmašīnu darbināt Bet tas jau joks. Tekstus vajag sociālus, nevis garas pārdomas par savu vietu dzīvoklī. BPP ir 100% undergrounds - kādam patīk tas, vai nē.
Edvīns Straume 02.03.2020. 23:58
BPP ar tiem sociālajiem tekstiem tā pašvaki - visu laiku tā lielā mīla, tad kad būs 70 tad ar gaudos par to lielo mīlu. BPP vecie albumi bija lieliski bet tagad jau daudzus gadus viens un tas pats. Grupai nav nekādas garīgas vai mākslinieciskas attīstības. Šverns kā radoša personība arī stāv uz vietas lai gan pats to protams kategoriski noliegs. Mums te daudzi vecie - Šverns, Šubrovskis, Baušķenieks, Daksis ir ieslīguši mākslinieciskā purvāja muklājā kur tikai spēj atkārtot un kopēt paši sevi, nekādas jaunas un svaigas idejas nepiedāvājot, vecums nenāk viens.
Stāv uz vietas tāpēc, ka tādas īstas rietumu līmeņa jaudas jau nav nekad bijis. Jaunības trakums ar alko - tas vienīgais ir saprotami un tāpēc kruti. Bet vecumdienās bez alko parādās kaut kāda bezjēdzīga gudrība, ko džeki mēģina kādam iesmērēt. No otras puses, ja būtu alko turpinājies, tad viņi nebūtu vairs dzīvi, un nebūtu vispār no tās puses nekā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.