VIDEO

Grupa Purple Negative nodod klausītājiem pirmo videoklipu

Purple Negative 17.12.2019. 09:45
Pašmāju alternatīvās rokmūzikas apvienība “Purple Negative” izdod jaunu dziesmu un savu pirmo videoklipu “Fluorescent Lights”.

Videoklips tapis sadarbībā ar režisori Kristiānu Šukstu un operatoru Krišjāni Pleiko. “Fluorescent Lights” ir pirmais singls kopš grupas pērn izdotā debijas EP “SOAP”.  Dziesmas “Fluorescent Lights” vārdi stāsta par sabiedrības pārlieko pretenciozitāti un tieksmi pēc perfekcijas. Cik noderīgi ir aizmirst cilvēku uzspiestos ideālus un atrast veidu, kā justies ērti pašam savā ādā un prātā.

Purple Negative ir 2017.gadā izveidota grupa no Rīgas, kas izkopj savu alternatīvā un indie-roka skanējumu. Līdz šim kvartets izdevis debijas EP “SOAP”, kā arī singlus “Poison Ivy” un “Your Ignorance”. “Purple Negative” sastāvā ir Elīza Daine (vokāls/ritma ģitāra), Roberts Gromovs (vadošā ģitāra), Kārlis Pūķis (basģitāra) un Emīls Lapiņš (bungas).

Dziesmas “Fluorescent Lights” videoklipa izdošanu tiks svinēta 28.decembrī klubā “Leningrad”!

Lasi vēl

Komentāri

Yo, diezgan forši! Atradu visādas lietas, kam piesieties - prikolu ir nedaudz par daudz, mūzika brīžiem nogurdina, bet tas kopējais darbs ir redzams, dziesma ir laba, mūziķi spēlē kvalitatīvi, un kopumā es sagaidu diezgan daudz no grupas.
Noguri no mūzikas? Ko ta tu pa dzīvi dari, ēd un skaties lcd :))) Grupa zin, ka tu no tās daudz sagaidi? Es ar atradu, kur tev piesieties.
grupas visi dalibnieki kakulaci fui nost no mana divana

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.