VIDEO

Grupa Tavas Māsas Nāsis izdod videoklipu dziesmai Metālists Draugs

Tavas Māsas Nāsis 12.12.2019. 10:04
Rozā kreklos tērptie garāžas trokšņotāji “Tavas Māsas Nāsis” laiž klajā jaunu video “Metālists Draugs”.

Turpinot sava debijas albuma “Kad Tu *irsi” vizualizēšanu, garāž-roka grupa “Tavas Māsas Nāsis” no Valmieras izdod videoklipu dziesmai “Metālists Draugs”. Šī ir jau otrā video reprezentācija dziesmai no jūlijā izdotā albuma, kas seko videoklipa “Bikses” histēriskajiem notikumiem Valmieras ielās.

Videoklipā “Metālists Draugs” tiek atspoguļota dziesmas parodējošā ideja par sabiedrībā izveidotajiem priekšstatiem un aizspriedumiem, kuri tiek attiecināti uz metālistiem. Redzami atgriežamies arī tēli no iepriekšējā videoklipa – metālista vecmāmiņa un arī pats galvenais tēls – metālists.

Tavas Māsas Nāsis ir grupa, kas izveidojās 2018. gada vasarā vienā no vairākām Valmieras garāžām. Ansamblis spēlē postpanka, indie, pankroka un citu žanru sajaukumu, kuru paši dēvē par garāž-lohu. Līdz šim grupai tapis viens EP – “Trio *obis” un viens LP – “Kad Tu *irsi”. Abi ieraksti ir apkopoti kasetē “Naaves Metaala Labaakie Hiiti”, kas pieejama caur grupas bandcamp lapu.

Nāc un nosvini jaunā videoklipa “Metālists Draugs” izdošanu 13. decembrī bārā “Kad Zebras Deg”, 20. decembrī Liepājas “Kursas Putni” un visbeidzot arī 27. decembrī klubā “DEPO”. “Tavas Māsas Nāsis” dalību ņems arī iekš bāra “Nemiers” organizētajā “Nemiera Blice”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.