VIDEO

Sever izdod jaunu dziesmu tās videoklipu

Sever 12.11.2018. 09:32
Pašmāju alternatīvā roka grupa „Sever” laidusi klajā video klipu jaunajam singlam „Paper Planes”.

Video klipu filmējusi studija „TRE.LV” režisora Pāvela Trebukhina vadībā, operātori – Viktorija Niklajeva un Iļja Peškovs. Dziesmas apstrāde tika veikta Vācijā, studijā „Embark Audio” (Christof Krysdove). Šis ir jau grupas ceturtais videoklips.

Līdz šim grupa ir izlaidusi trīs mūzikas videoklipus - Sia dziesmas "The Greatest" cover versiju, un singlus "Hope" un "Static Scream". Visi mūzikas videoklipi saņēma ļoti pozitīvas atsauksmes no klausītājiem un faniem.

Grupa ”Sever” dibināta 2016. gadā un tās sastāvā ir pieci mūziķi: Leonīds Koreņevskis (vokāls), Pavel Trebukhin (ģitāra), Iļja Peškovs (bass), Stanislavs Kobelevs (ģitāra), Jevģēnijs Bratuščenkovs (bungas). Katram no grupas dalībniekiem ir vairāku gadu pieredze uz skatuves. Grupas muzikālo noskaņojumu un stilu nosaka tādi mūzikas žanri kā rock, post-rock, alternative un post-hardcore.

 

Lasi vēl

Komentāri

Kruta! Kā vienmēr, prieks dzirdēt jaunumus no Sever. Malači!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.