VIDEO

Sacramental laiž klajā jaunu video

Sacramental 28.05.2013. 12:26
"Esam lepni informēt, ka publicējām klipu otrajam singlam no debijas albuma, ko izdosim jau pavisam drīz, " portālu Alternative.lv informē grupas Sacramental pārstāvji.


"Paldies visiem, kuri piedalījās klipa tapšanā, atbalstīja mūs, palīdzēja realizēt mūsu iedomas un kratīja pačkas mūsu koncertos – bez jūsu atbalsta mēs netiktu tur, kur mēs esam tagad! Atsevišķs paldies Ivaram Utinānam – šī brīnuma rādītājam."

Lasi vēl

Komentāri

ralfs dravnieks 28.05.2013. 14:53
Neatceros, kad pēdējo reizi būtu teicis - patīk, par pēdējo gadu ansambļiem! Cepuri nost un čībiņas krāsniņā!
viss ok tikai bass, uzlieciet virsuu kkadu fuzz, lai butu apmeram tā youtube.com/g74LSUiVyf8
Bass ideāls, jo sevišķi tā slap daļa. Vokāls - paskatījos Sacramental video no Wacken, tur tas skan spēcīgāk. Šeit - tā neizteiksmīgi... Miksējuma vaina?
Bet nu tā tik piekasīšanās sīkumiem. Kopiespaids spēcīgs, gabals noārda jumtu ka nemetas. Malači. Dara savu, un no sirds - tik labu thrash metal neatceros, kad pēdējoreiz esmu dzirdējis.
alus kupons 04.06.2013. 14:18
Diezgan perfekti un jautri. Negadās bieži tādas pērles, bet kad gadās, skatos divreiz! Prieks par attieksmi un kvalitāti! ..un aukstu alu

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.