VIDEO

Rokgrupa no Somijas izdod Rīgā filmētu videoklipu

Violent Fever 25.01.2019. 08:47
Sadarbojoties ar pašmāju jaunajiem kultūras jomas pārstāvjiem, rokgrupa “Violent Fever” no Somijas videoklipu, kas filmēts Rīgā.

"Īstenībā, idejai par šādu sadarbību nav garš stāsts, tā bija spontāna ideja, kuru abas puses tikpat ātri "paķēr". Tā kā mums bija zināms, ka somiem ir daudz jaunas dziesmas, kas vēl nav ierakstītas, iedomājāmies, ka, hei, vai nebūtu forši kopā sadarboties – jūs ierakstāt jaunu dziesmu, mēs kopā Rīgā nofilmējam videoklipu? Un tā arī mēs sākām strādāt," stāsta klipa autori.

Violent Fever savu darbību sāka 2017. gadā, un grupai šis ir pirmais oficiālais videoklips. 2018. gadā grupa izdeva EP "Journey to Madness", šobrīd strādā pie jaunām dziesmām, aktīvi koncertē Somijā un cer tuvākajā nākotnē atgriezties Rīgā ar koncertu.



"Par mūzikas klipu mēs domājām jau sen, arī jaunu singlu izdot vēlējāmies, un, kad radās šāda ideja, sapratām, ka tā noteikti jārealizē. Ar latviešiem mums bijusi saskarsme jau iepriekš, nospēlējām pāris končus Somijā kopā ar Bloody Heels, Latvijā vēl nebijām bijuši, un tā šķita interesanta un lieliska pieredze, šādi kopā sadarboties. Rezultāts ir labāks kā gaidījām, esam ļoti priecīgi un pateicīgi mūsu komandai un draugiem!", komentē somu mūziķi. 

Lasi vēl

Komentāri

Advancetais kritikis 25.01.2019. 10:23
Nez nez, video ir riktīgi normāls, bet tas muzons, lol :D
Kurš gads ir? :D
kārtējais kritiķis 25.01.2019. 15:11
Jau pēc 30 sekundēm tas klips paliek garlaicīgs..
Par mūziku paklusēšu, gan jau arī šim ir mūsdienās saglabājusies auditorija, bet par klipu gan nē. Kam vēl šāds klips ir mūsdienās vajadzīgs? Varbūt pašiem mūziķiem. Bezizdomas copy/paste pačkas kratīšana ar giču rokās.
A man patīk - gan gabals, gan video! nesamāksloti un forši. Citreiz tie klipi ir pārbāzti ar viskautko, ka muzonu vispār nevar novērtēt.
Kā klips var aizliegt novērtēt muzonu, liturg? Noskaties vienreiz, novērtē klipu, noskaties otreiz ar aizvērtām acīm un novērtē muzonu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.