VIDEO

Rise To The Bait piedāvā dziesmas "Gone" videoklipu

RTTB 30.09.2014. 10:16
Pašmāju metāla apvienība Rise To The Bait laiž klajā dziesmu un videoklipu "Gone".

Dziesma ir veltīta visiem, kuri šajā skarbajā pasaulē, kurā dzīvojam, ir pazaudējuši kādu sev ļoti tuvu cilvēku - savu mīļoto ģimenes locekli vai draugu, jo dziesma stāsta par Dmitriju Potanahinu, par draugu, kurš pirms diviem gadiem izgāja no savām mājām, bet vēl līdz šai dienai nav atgriezies. Saudzējiet sevi, saudzējiet citus.

Dziesma tika ierakstīta Rīgā, studijā “Lauska”, mikss un masterings tika taisīts Francijā, “NDSE Recordings”
Dziesmas video filmēja Grupas ģitārists Pavels, kurš jau pēdējo gadu laikā ir filmējis klipus daudzām eiropas smagās mūzikas grupām.

RTTB ir post-hardcore grupa no Latvijas, kas radās 2012. gadā. Grupa spēlē dažādu žanru sajaukumu, sajaucot post-hardcore, metal un rock žanrus, veidojot savu unikālo skanējumu. RTTB sāka savu ceļu ar singlu “I Will Take My Crown” no sava debijas EP  “Nemesis” 2013. gadā. Kopš 2013. gada guvusi atpazīstamību ne tikai Latvijā, beta arī ārzemēs. Grupa plāno izlaist savu debijas albūmu 2015. gada rudenī.

Lasi vēl

Komentāri

sūc
O ir vēl latvijā kāda grupa kura nezin ka austris ir appisējs un nav viņu izmetuši. Austri nomet svaru!
Piekrītu Krappa!
Piekrītu Krappa!
Kāds ,kādreiz, arī kaut ko labu var pateikt. ZB standarta latvieši kuriem viss ir sūds un nekas nav labi, Prieks,ka džeki kko dara un cīnās par savu naudu.
Dirsēju bars!
īnās par savu naudu.
cīnās par savu naudu
all of my wat
zvejnieks 03.10.2014. 00:06
Nav jau tik slikti. Forši, ka vokāls nestāv uz vietas attīstībā.
Kur tur ir post hc? Tīrs melodisks pop metalcore. Žanram atbilstoši labi.
Tavssencis 05.10.2014. 20:16
hc--> kas tad tas par žanru- pop metalcore? lol
Tavssencis> pop metalcore ir tur, kur zēni pa vidu iedzied saldās balstiņās un tādu gabalu var "nekaunoties" laist pa radio un tv, bet metalcore ir tur kur vienkārši brutāli mauc un nav lirisku atkāpju.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.