VIDEO

Retrace My Life un Sandis izdod "Kaklasaite" videoklipu

Retrace My Life/Sandis Kalniņš 05.05.2014. 09:56
Metāla apvienība Retrace My Life sadarbībā ar reperi Sandi Kalniņu prezentē dziesmas "Kaklasaite" video versiju.

Dziesmas autors Sandis, latviešu hip hop mūzikas pārstāvis, izveidojis netipisku skanējumu hip hop mūzikai Latvijā, repā izmantojot ne tikai estrādes mūzikas žanra skanējumu, bet tam pievienojot arī smagā metāla mūzikas elementus. Pie dziesmas muzikālais pavadījuma strādājuši Antons Semeņaks jeb Fantiq (Ghetto Music), Ansis Kolmanis (Dirty Deal Audio), kā arī Dainis Paškēvičš un Mārtiņš Ķeire no grupas Retrace My Life. Dziesmā var dzirdēt arī Renāra Brokāna (Retrace My Life) ekstrēmos vokālus un Ilzes Ozoliņas skanīgo dziedājumu. Dziesmu producējis Kārlis Šteinmanis (KS Records) un Ansis Kolmanis, pēcapstrāde veikta DDA HQ studijā.

Taču paša klipa izveide uzticētai apvienībai 38 SPECIAL VIDEOGRAPHY, kuru pārstāv talantīgie un strauji progresējošie video operatori - Patriks Ķempelis un Artis Millers. Gan pati dziesma, gan video klips atspoguļo Sanda domas par apkārtējās sabiedrības ignoraci un liekulību. Kā saka pats projekta autors: ''Šis nav kārtējais reprezenta tipa izpildījums vai topošā hit dziesma radio stacijām. Šis ir stāsts, kurā atklāju savu mērķtiecību cīnīties, neskatoties uz apkārtējās pasaules ignoranci. Tā tiešām var žņaugt kā kaklasaite. Bieži nācies saskarties ar situācijām, kad cilvēki man apkārt sola palīdzēt, līdzdarboties, bet nereti es attopos viens pats, apkārtējo nomācošās ikdienas otrajā plānā. Šīs situācijas liek man saprast, ka savi mērķi un ambīcijas ir jārealizē paša spēkiem, un tie, kuri patiesi vēlas palīdzēt un sadarboties, atradīs ceļu un veidu kā iet kopā ar mani uz vienotu galamērķi''.

Dziesmas lejupielāde: https://soundcloud.com/sandis-kalni/sandis-x-retrace-my-life

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.