VIDEO

Relicseed piedāvā jaunu videoklipu

Relicseed 31.07.2014. 15:49
Latviešu metālmūzikas apvienība Relicseed pabeigusi darbu pie videoklipa sava otrā albuma „Slaughterhouse” dziesmai „Serial Leader”.

„Serial Leader” video tapis sadarbībā ar režisoru Tomu Auniņu, kā arī videomāksliniekiem Rihardu Gēci un Māri Mīlgrāvi no radošās apvienības „Komūna7”.

„Vēlējāmies stāstu. Tādu, kā mini filmiņu par dziesmas tematu, kas papildinātu dziesmu un otrādi. Domājam, ka tas ir veiksmīgi izdevies”, vienbalsīgi pauž radošās komandas pārstāvji. Videoklipa pirmā publiskā pirmizrāde notika festivālā „Klang!”, kurš norisinājās pagājušajā nedēļā Ķekavas novada Klaņģu kalnā.

Jau rudenī latviešu mūziķi turpinās sava otrā albuma „Slaughterhouse” prezentācijas tūri pa ASV sadarbībā ar Amerikāņu kompāniju „Project Independent Artist Aliance” (PIAA). Relicseed ir vienīgā grupa no Eiropas, ar kuru PIAA jebkad sadarbojusies savas vairāk nekā 10 gadus ilgās pastāvēšanas laikā. Tūres datumi skatāmi grupas oficiālajā mājaslapā www.relicseed.com sadaļā „Tour”. Grupas aktuālais albums „Slaughterhouse” tika ierakstīts Losandželosas „Tranzformer Studios” sadarbībā ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu (Brian Carlstrom). Albumu šī gada 10.jūnijā izdeva kompānija Mikrofona ieraksti un to var lejupielādēt iTUNES, bet CD versijā mūzikas veikalā Randoms un citos mūzikas veikalos. Albumu iespējams noklausīties arī Spotify mūzikas servisā.

Relicseed pateicas visiem atbalstītājiem un ziedotājiem portālā IndieGoGo.com realizētās pūļa finansējuma kampaņas ietvaros, ar kuras palīdzību bija iespējams veiksmīgi realizēt grupas pirmo koncertu tūri ASV, kuras laikā grupa sniedza vairāk nekā 20 koncertus vairākos štatos.

Lasi vēl

Komentāri

Malači \m/
Ko tad Raču ar nenofilmējāt?
nākamais PR solis būs kompozīcija ar G. Rača vārdiem, Relicseed feat. Lauris Reiniks un Liene Šomase, ko?
Zirgs saspiedies 01.08.2014. 18:18
Ha! Tevi Račs dibenā paņēma un nākamajā rītā nepiezvanīja? :D
Nē nē, mēs ar Rācu tikai orālo
Zirgam bibis mutē, a šitiem otrā tūre štatos.
Viss kārtībā.
Tehnisks. visai izsmalcināts skanējums, vēstījums arīdzan klāt. Gaumes var atšķirties, tomēr iesguldītā darba apjomu mūzikā nomaksēt nevar - Relicseed nekad nav bijuši puskoka lecēji, ar ko arī izraisa cieņu.
īsti gudri jau šie laikam vis nav. mūzika arī 0 emocijas. tehniski protams viss gludi tas arī vienīgais +
Ir labs! Gribu dzirdēt Jūs dzīvajā!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.