VIDEO

Rapcore aizvien dzīvs - MadFish "Put Your Hands Up!"

grupa MadFish 12.12.2012. 01:13
Rapcore un Nu-metal apvienība no Rīgas "MadFish" piedāvā savu pirmo videoklipu dziesmai "Put Your Hands Up!"

Pēc aizvadītām vairākām sastāva maiņām vairāku gadu garumā, grupa MadFish ir nostabilizējusies un gatava turpināt strādāt. Ierakstīts pirmais EP, kura izlaišana dažus gadus tika kāvēta vairāku iemeslu dēļ, un nesen prezentēja savu pirmo videoklipu dziesmai „Put Your Hands Up!”.

"Šī un arī vairākas citas „MadFish” dziesmas satur sociālus protestus un aicina drosmīgai cīņai par panākumiem, vērtībām un savu vietu zem saules," informē grupas pārstāvji. "Šodien “MadFish” tiek uzskatīta par vienu no daudzsološākām pašmāju apvienībām."

Grupa ir spēlējusi vairākos koncertos Latvijas un Baltijas klubos kopā ar tādiem mākslniekiem kā Celldweller (USA), The Vendetta (ITA), Raskar (RUS), Digital Digital (EST), kā arī piedalījās „Metalshow – 2010” festivālā. 

Lasi vēl

Komentāri

malači )))
atgaadina limp bizkit 90-tajos
huiņa, pietam pilnīga.
riktīgi ahūjenno. man patīk
sirmais gulbis 16.12.2012. 23:29
Krievu akcentiņš smuki lien ārā

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.