VIDEO

Pupociklu Vasara

Turaids Petrovs 08.06.2013. 12:43
Tuvojoties pļaujas periodam, sviestroka klasiķi vokāli instrumentālais ansamblis „Pupociklu Vasara” Latvijas zilo ekrānu vērotāju skatiem nodod savu pirmo videoklipu.

Klips darināts skaņdarbam „Rasā izkapts labāk kož” no gaidāmā Pupociklu Vasaras debijas albuma. Albums, kam dots nosaukums „Pupolāras dziesmas”,  klausītājus blīvplates formātā sasniegs no 19. jūnija, un tajā būs iekļauti desmit skaņdarbi no Pupociklu Vasaras zelta lietus fonda.

Ņemot vērā sviesta un līdz ar to sviestroka kā produkta  agrāro izcelsmi, arī klips ir ieturēts lauku poētiskā reālisma stilistikā un jau saņēmis labāko Latvijas zaļbarības sagatavošanas  speciālistu atzinību.  Pateicoties satura un noformējuma augsti sviestainajām kvalitātēm, to tiek plānots iekļaut Latvijas lauksaimniecības izglītības iestāžu programmās.

Videoklips filmēts Latvijas šalcošākajās druvās un leknākajās āboliņa pļavās. Tajā izmantoti fragmenti no ansambļa dalībnieku uzstāšanās XXVII Vislatvijas pļāvēju plēnumā, kā arī fragmenti no kinožurnāla „Padomju Latvija”, par kuriem Pupociklu Vasara silti spiež Valsts Kino-foto-fono-dokumentu arhīva darbinieku sastrādātās rokas.

Pupociklu Vasara izsaka cerību, ka klipa noskatīšanās vairos pļāvēju darba  sparu un palielinās lauksaimniecības tehnikas jaudas.  Mūsu uzstādītais mērķis ir celt siena un citas zaļbarības, linu kā arī graudaugu  izstrādes ražīgumu par vismaz 62,38 procentiem.

Lasi vēl

Komentāri

lieliski!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.