VIDEO

Plastic Dummy izdod klipu dziesmai It's Shit // Eat Shit // Exit

Plastic Dummy 30.10.2017. 08:37
Grupa “Plastic Dummy” sestdien, 28. oktobrī, ar skaļu koncertu Lokal House telpās prezentēja videoklipu dziesmai “It’s Shit // Eat Shit // Exit”.

Mūzikas video autors un mākslinieks ir Raivo Balodis, kurš klipā ir savienojis VHS laikmeta estētiku ar digitālo mākslu. Skaņdarbs “It’s Shit // Eat Shit // Exit” ir no grupas debijas albuma “A Snare And A Trap”, pēc kura publicēšanas arī tika nolemts par sadarbību darbam pie mūzikas video. Dziesmas stāsts ir par cilvēku tendenci izolēties no realitātes, pielīpot pie mūsdienu ierīču ekrāniem, patērēt mums apkārt esošo mediju intelektuālos atkritumus un savu pelēko šūniņu barošanu ar nevajadzīgu virtuālo drazu ar tai sekojošajām ciešanām no informatīvajām paģirām, jo dzīvojot informācijas laikmetā, no tā visa vairs nav kur noslēpties.

Dziesmas “It’s Shit//Eat Shit//Exit” klipa veidošana prasīja ilgu laika periodu, taču vīzija visiem projektā iesaistītajiem bija viena – spilgti un vietējam mērogam neierasti attēlot dziesmā dzirdamo dumpinieciskumu . “Kopā ar grupu Plastic Dummy nākam no vienas pilsētas, kas ir spēcīgs iemesls mūsu radoši saskanīgajai sadarbībai. Kad pirmoreiz izdzirdēju šo dziesmu,  klipa noskaņa uzreiz vizualizējās manā galvā un norunājām ka šis būs tas gabals, kuram veidosim video. Mūsdienu cilvēks internetā ir spējīgs atrast tūkstošiem literāru darbu, skaistu gleznu un pasakainu filmu, taču tā vietā lielāko daļu laika pavada barojoties ar mēsliem. Tas nav nekas jauns, jo agrāk šo pašu funkciju pildīja arī televīzija. Lai nu kā ar šo video nevēlamies būt demagogi, jo kurš gan no mums šajā ziņā nav nevainīgs, vienkārši vēlējāmies nodot mūsu skatījumu par to, kas notiek mūsu smadzenēs pēc tam kad esam pamatīgi pārdozējuši lēta izklaidējošā satura devu”, tā par video izsakās autors.

Plastic Dummy ir ansamblis no Ogres, kas kopš tā dibināšanas 2015. gada martā, ir kļuvis par vārdu uz Latvijas alternative skatuves. Grupas skanējumam raksturīgas trokšņainas ģitāras, ko papildina grandžā un pankrokā rūdīti ritmi, un ar ironiju klātas lirikas par sabiedrības dogmām un centieniem iederēties starp apkārtējiem. 

 

Lasi vēl

Komentāri

Labinieks!
es jau paspēju saviebties no dziesmas nosaukuma, un plastic dummy ko biju dzirdējis vispār nebija piesaistījis. tāpat ieslēdzu, un biju riktīgi forši pārsteigts. klips labi nostrādāts, pēdējā laikā daudz redzēts stiliņš un varbūt nav nekas superoriģināls, bet nu labi tāpat. nav klišeju vai lažu. dziesma patīkama, labi sēž ausīs. centīšos tikt uz kādu koncertu tagad.
Diezgan patiess muzoniņš mūsdienu feiku pasaulē
šitais reāli labs šits

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.