VIDEO

Oranžās Brīvdienas piedāvā koncertfilmu "Pa Kājām"

OB 27.03.2014. 11:07
Grupa Oranžās brīvdienas par godu 14 gadu jubilejai dāvina koncertfilmu Pa kājām.

Jubilejas svinības nedēļas nogalē ar plaši apmeklētu koncertu aizvadītas grupas dzimtajā pilsētā Kuldīgā, nekomerciālās kultūras attīstības centrā Zabadaks. Tur arī otro reizi pēc prezentācijas Rīgā, Esplenādē vasarā bija skatāma pērn sadarbībā ar neatkarīgo videomākslinieku apvienību Komūna 7 uzņemtā koncertfilma. Kopdarbs turklāt bija nominēts Latvijas mūzikas Ierakstu Gada balvai.

„Filmas veidošana bija tās autoru – Riharda Gēča un Māra Mīlgrāvja ideja, mums atlika tikai piekrist. Viennozīmīgi, tā raksturo kādu noteiktu posmu OB darbībā un mums pašiem būs ne māzāk interesanti filmu noskatīties vēl pēc dažiem gadiem,” tā OB līderis Ints Ķergalvis. Filmā koncerta fragmenti mijas ar braucienu tūres divstāvu autobusā, kadriem no ballītes viesnīcas istabiņā un citiem momentiem, bez kuriem tieši un netieši kolektīva darbība nav īsti iedomājama.

 

Šobrīd jau sākts plānošanas darbs pie nākamā OB un Komūna 7 kopprojekta – videoklipa uzņemšanas. Pagaidām gan grupa nemeģina nosaukt konkrētus termiņus, jo vispirms palikuši nepabeigti daži sīkumi topošā albuma ierakstā, kam dienas gaismu ieraudzīt paredzēts pavisam drīz.

Lasi vēl

Komentāri

Džeki labs! Malači!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.