VIDEO

NUVO izdod video dziesmai Solītā zeme

NUVO 22.01.2019. 09:48
Valmieras instrumentāla metāla duets "NUVO" izdod videoklipu dziesmai Solītā zeme.

Valmieras instrumentālā metāla duets NUVO pavisam nesen laidis klajā debijas albumu ''Laiks ir asinīs''.Tā noslēdzošo skaņdarbu ''Solītā zeme'' Tomass Beķeris ir pārvērtis video, kas tapis 2018. gada pēdējās dienās, Valmieras Drāmas teātrī.

Grupa aizvadītā gada novembrī devušies savā pirmajā tūrē ārpus Baltijas robežām, gadu noslēguši ar koncertu Tartu, savukārt šis gads iesācies ar vairākiem koncertiem Lietuvā un tepat Rīgā. "Šīs grāmatas vākam ir veltīta melna maliņa. Tā norāda, ka visiem stāstiem ir traģiskas beigas. Bet pastāv arī solījums - tas vēsta par zemi. Zemi, kura cēli mūs ieskaus un auklēs mūžīgā tumsā," par dziesmu stāsta grupas pārstāvji.

 

Tuvākie NUVO koncerti:

16.02.  Innerfade festival @ Melnā Piektdiena

09.03.  Albuma atvēršana @ MCBalerija

 

Lasi vēl

Komentāri

kas var būt vēl garlaicīgāks. ja tu spēlē tikai bass ar bungām vismaz pieliec kaut kādus efektus sev...
Tavs viedoklis ir garlaicīgs, vīriem ar kompozīciju viss kārtībā!
Parasts hārdkors, vēl bez ģitāras. Neznez
parasts hardkors 22.01.2019. 13:55
Parādi man vēl kādu šitādu grupu kā nuvo. Man liekas diezgan oriģināli. Nesaprotu ko jūs te klenkstat.
vēl kādu grupu kā nuvo? :D are you serious? tik daudz grupas ir kur ir tikai 2 cilvēki, kuri ir interesantāki par šiem..
ws, tev ir klibs domu gājiens. "tik daudz grupas ir kur ir tikai 2 cilvēki, kuri ir interesantāki par šiem.." mēs gaidam.
ko tu gaidi luni?
Piemērus ar interesantākām grupām, pīzdā mīzēj.
tiešām nezini nevienu? :D
uz sitiena 22.01.2019. 18:47
shelter red
Sk, next
Ārpus LV - Giraffes? Giraffes!, El Ten Eleven, Pneu, Nyos, Ssighborggg, Pam. LV - Mona De Bo, Tempus, Tur Un Tur. Tie tik ir daži un jau interesantāki.. ;)
ws, tevis nosauktās grupas ir lieliskas, bet, tad sanāk tā, ka katrai nākamajai grupai vienmēr jābūt "interesantākai" "divu puišu grupai" ? Cik tālu esi ticis interesantuma kalnā kāpjot? Droši vien beidzas pie MUSIQQ. haha. Ko var visu laiku kleņčīt - tas slikti, tas neinteresanti. Ej di**.hehe.
Omg, Te laikam ne mazāko kritiku nedrīkst izteikt. Ivbuli tu vispār muti aizver.
shelter red ir briiniskjiigs piemeers tam ka 2 cilveeki var un dara kautko reaali krutu. nav taa ka ws nav taisniiba, nav taa ka aicim nav taisniiba ar'.
pats esmu paspeeleejis 2gabalu grupaas, ar 'warrior pope' no bristoles pietiekami koncertu nospeeleets, pirms mums pievienojaas gjitaarist, tapeec no savas pieredzes teikshu - nav nemaz tik vienkaarshi padariit 2gabalu grupu interesanti skanoshu un jeedziigu no kompoziicijas viedoklja. daudz darba jaaiegulda, tapeec - ws - pirms gudri runaat - no saakuma pameegjini pats izspiest kautko tieshaam jeedziigu speeleejot 2gabala grupaa. aici - ir viegli iet uz koncertiem un noveerteet, bet tev kaa senam andergraunda darbonim pasham buutu jaazina, cik patiesiibaa daudz sviedru un laika tiek ieguldiits rakstot kautko prieksh 2gabala bliceem.
lai miers juusu starpaa valda un lai sveetii juus nemirstiigais andergraunda gars he he
ws, tava kritika ir ne tikai garlaicīga, bet arī nekam nederīga. tu pasaki "man nepatīk'', citi pasaka kā tiem nepatīc tu, un tad tu sāc brīnīties un raudāt par to, ka tev neļauj izteikties. pārbaudies, moš esi autisma spektrā
Nav mans muzons un visticamāk ikdienā es neklausītos, bet respect džekiem un tas, ko viņi dara ir tikai apsveicami.
Man ar nepatīk. Es arī nedrīkstu kritizēt? :D
"mAn NEpaTeiik" jau nav baigā kritika...
msh, tieši cenšos novērtēt un atbalstīt, cik vien tas ir iespējams.
ws, negribu dirsties, turpni klausīties savas lieliskās divcilvēku grupas (kāda naxui starpība) un aizej uz tuvāko NUVO koncertu.
esmu bijis. ar vienu reizi pietika. ;)
Man vienmēr ir paticis šis paradokss. Parasti pie publikācijām tieši par Nuvo ir daudz negatīvisma un absurdu komentāru, kuros tikai vārās ka sūds, ka garlaicīgi, nekā orģināla, tajā pašā laikā neviens no šiem klaviatūras klabinātājiem konstruktīvu kritiku nespēj dot un kur nu vēl pamatot.
Bet kas priecē ir tas, ka Nuvo bieži savāc pilnas telpas un zāles končos, tātad viss ir kārtībā un viss notiek, bet klabināties komentāros nav aizliegts!
Drošvien daudz radu un draugu. :D
Nuvo ir Super par visiem 100%, ja kādam nepatīk, kāpēc te vispār atrodat laiku rakstīt negatīvus komentārus. Nepatīk, neraksti, lieta atrisināta. :)
Piekrītu Kasparam.
Nepiekrītu Artūram.
Vjg pielikt klāt dūdas, kā wackforger, un visi slavēs
Paldies par ideju, dūdas gan nē, bet viens cits instruments gan parādīsies.
Pamatmērķis jau nav slava, kur nu vēl wackforger virziens, lai gan 1995. gada demo nav slikts.
Aši pārbraucu komentāriem un iekrita acīs labs grupas nosaukums - Pīzdā Mīzējs, folkhc/folkgrind.
Pār Abavas tumšajiem siliem, nakts pelēkus palagus klāj,
un pīzdā mīzējs jau nāk..
Edvīns Straume 24.02.2019. 00:42
lol - tu ar to savu mūžīgo autisma pieminēšanu - jau pats esi reāls autists. Un ko tu brauc vienmēr virsū visiem kas nepiekrīt tavam viedoklim - visuma centr? Te alternative lv. var vispār kaut ko apskatīt, diskutēt, kritizēt lai daži mudaki te vienmēr nespīdētu ar savu erudīciju?
VL - Tev laba dzeja - labi sanāk.
Ervīn atpisies
Edvīns Straume 24.02.2019. 17:45
lol - kas ir autist - nepatīk?
lol nav autists. Viņš ir wackists.
Labāk uzraksti vēl kādu sūdīgi dzejoli
Edvīns Straume 24.02.2019. 21:47
lol To tikai pēc tavas disertācijas par autismu.
Edvīns Lol's 25.02.2019. 11:02
Viskrutākais grupā Nuvo ir tas banneris, ko viņi mūžīgi pirms koncertiem stutē.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.