VIDEO

Laime Pilnīga piedāvā dziesmas Perfect Person videoklipu

Laime Pilnīga 12.07.2018. 09:10
Rokgrupa "Laime Pilnīga" publisko videoklipu dziesmai "Perfect Person" no grupas jaunākā albuma "Synergy and Waterlilies".

Videoklipa „Perfect Person" tapšanā „Laime Pilnīga" turpina sadarbību ar jauno un talantīgo režisoru Ermīnu Balto, kas šoreiz ir arī jaunā  veikuma operators. Izmantojot dažādas tehnoloģijas, klipā ir izmantoti iepriekš sagatavoti materiāli, kas filmēti viesnīcas „Irbēni" teritorijā, kā arī kadri no grupas jaunā albuma koncerta K.K fon Stricka villā.

„Tā kā „Laime Pilnīga" mūzika ir metamorfoza, arī kopīgo otru klipu veidojām apvienojot analogās un digitālās tehnoloģijas, saglabājot īpašu  nostaļģiju. Īpašu sižetu neveidojām, gribējām parādīt mūzikas un tās veidotāju enerģiju, spriedzi un spēku. LP puiši ir kā baterijas un pareizi ieliktas tās rada enerģijas sprādzienu!" tā par jauno veikumu stāsta Ermīns Baltais.„Sākotnēji nofilmējām vairākas etīdes ar dažnedažādām absurdām situācijām un atmiņām. Filmēšanas procesā no sirds izsmējāmies, daļu no šīm emocijām var redzēt klipā. Ermīns mums palīdz iepazīt jaunus, iepriekš nekad nedarīto lietu un „kāpēc ne" apvāršņus. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi viņam par to, " grupas „Laime Pilnīga" dalībnieki.

Dziesma „Perfect Person" ir no grupas jaunākā albuma „Synergy and Waterlilies" (2018), kas pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās. Albums fiziski pieejams veikalā "Randoms" un grupas Bigcartel profilā. Tuvākā grupas „Laime Pilnīga" uzstāšanās 14. jūlijā Festivāls „Playground" Ropažos.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

3.apr
piektdiena

ATCELTS! Rīgas Modes

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.apr
piektdiena

ATCELTS! Survive (Japāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Kurt Cobain Day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Druun // Hellhookah // Sarma

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Trauksme (experimental/industrial/techno/ambient)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS