VIDEO

Kastete prezentē videoklipu

KASTETE / alternative.lv 05.09.2012. 23:47
Pašmāju hardcore/punk apvienība Kastete prezentē videoklipu dziesmai Your Time Is Now, kā arī piedāvā lejupielādēt dziesmu bez maksas. (papildināts ar grupas komentāru)

Kastete savu darbību aizsāka 2009. gadā, un tās dalībnieki savu pieredzi gadu gaitā ir papildinājuši tādās grupās kā Collide, Saving Daylight Remains, Seborrhea, Trauma Moralis, Apātija, Gatling, Huskvarn, Frailty un vairākās citās. Grupas dziesmas pārsvarā aicina uz cīņu par labāku dzīvi un patiesām vērtībām. 

Ar episko kompozīciju Your times is now grupa aicina apzināties mirkļa burvību un to, ka tikai caur ērkšķiem var sasniegt zvaigznes, tādēļ maksimāli jāizmanto laiks, kas šai dzīvē ir atvēlēts.

Dziesmas tapšana un video spilgti atspoguļo šo domu: bundzinieks xEdzhax dzīvo un strāda Vācijā, taču uz pāris dienām vasarā bija iegriezies Latvijā. Dziesma tika radīta pāris stundu laikā, sasmakušā mēģinājuma telpā Rīgā, un jau nākamajā dienā, tādos pašos tempos ierakstīta leģendārajā Valmieras Hodila studijā,skaņu meistara Lomika vadībā.

Tālāk sekoja jautrākais-visu ekipējumu iekrāmēt vieglajā auto un doties ekskursijā un Bolderāju. Pēc pāris kilometru pastaigas cauri pļavām, pludmali un kādreizējo padomju laika slēgto zonu, izbrīnīto iezemiešu skatienu pavadītiem, tomēr izdevās sasniegt mērķi -Bolderājas molu. Mūsu neparastais darbadienas vakara ceļojums arī fiksēts videoklipā, ko vēlamies jums nodot izskatīšanai, slavēšanai un pelšanai.

Tāpt grupa piedāvā dziesmu lejupielādēt bez maksas, kā arī aicina ar to dalīties! 

Lasi vēl

Komentāri

MārcisŠ 06.09.2012. 07:08
Novērtējums-ļoti labi!
sirmais gulbis 06.09.2012. 09:30
Cik atceros, tur bija mēmais gabals jānokāto, lai no bīča tiktu pie mola, bet skats jau smuks. True DIY spirit!
Opā. Beidzot gatavs :)
speeciiga manta
forši :)
nu feini
Ar episko kompozīciju Your times is now grupa aicina apzināties mirkļa burvību un to, ka tikai caur ērkšķiem var sasniegt zvaigznes, tādēļ maksimāli jāizmanto laiks, kas šai dzīvē ir atvēlēts. Dziesmas tapšana un video spilgti atspoguļo šo domu: bundzinieks xEdzhax dzīvo un strāda Vācijā, taču uz pāris dienām vasarā bija iegriezies Latvijā. Dziesma tika radīta pāris stundu laikā, sasmakušā mēģinājuma telpā Rīgā, un jau nākamajā dienā, tādos pašos tempos ierakstīta leģendārajā Valmieras Hodila studijā,skaņu meistara Lomika vadībā. Tālāk sekoja jautrākais-visu ekipējumu iekrāmēt vieglajā auto un doties ekskursijā un Bolderāju. Pēc pāris kilometru pastaigas cauri pļavām, pludmali un kādreizējo padomju laika slēgto zonu, izbrīnīto iezemiešu skatienu pavadītiem, tomēr izdevās sasniegt mērķi -Bolderājas molu. Mūsu neparastais darbadienas vakara ceļojums arī fiksēts videoklipā, ko vēlamies jums nodot izskatīšanai, slavēšanai un pelšanai
Malači, džeki! Respekts!!!
Super!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.