VIDEO

Karmafree jaunais video „Invisible”

Karmafree 10.12.2013. 13:36
22. novembrī dienas gaismu ir ieraudzījis jauns Karmafree singls „Invisible”, ko oficiāli izdod Lielbritānijas neatkarīgā mūzikas izdevniecība „Live And Dangerous”.

„Invisible” ir multi singls, kurā ietverta gan oriģinālā dziesmas versija, gan arī dubstep remikss, ko veidojuši Anglijas latviešu apvienība „Earabuse”. Līdz ar singlu tiek izdots arī video klips, kuru veidojuši un filmējuši studija „Violet Heads”.


„Šis mums vēl ir nebijis notikums,” stāsta grupas vokāliste Māra Lisenko. ”Jo mūsu dziesmu ne tikai ir atzinuši un izdevuši angļi, bet arī pirmo reizi mūsu dziesmai ir izveidots remikss, kā arī izveidots darba ziņā visapjomīgākais videoklips. Mēs esam ļoti gandarīti par paveikto!”

„Invisible” arī skanējuma ziņā ir pilnīgi kas jauns grupas darbībā,” piebilst basģitārists Dmitrijs Lisenko. „Skanējums ir apjomīgāks, daudzkrāsaināks un drosmīgāks. Gan ierakstā, gan videoklipa filmēšanā mēs pieaicinājām viesmākslinieku- ģitāristu Armandu Dunajevski.”

Lasi vēl

Komentāri

Neredzamais 10.12.2013. 13:55
boobstep remikss
tāds noteikti nenāktu par ļaunu!
Stulbi, neticu nevienam kadram - it īpaši maigajai uzkāpšanai uz punčuka.
piedodiet bet nu mēsls
Man atkal dikti gāja pie sirds. Iespējams, pie vainas apstāklis, ka šo dziesmu jau tiku daudzkārt klausījies, izbaudījis pagājušgad izdotā EP "Illusions" ietvaros, bet nu klips ir patīkams papildinājums iespaidiem. Drusku atsauc atmiņā Smashing Pumpkins noskaņas.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.