VIDEO

Johnny B Beast piedāvā video par žiguļa neticamajām pārvērtībām

Johnny B Beast 03.12.2014. 10:13
Instrumentālā blūza ģitārists Johnny B Beast piedāvā videoklipu dziesmai "ZHIGA!"

Žiga – šādā mīļvārdiņā frīkbaiku kustības “Apokalipses jātnieki” aktīvisti sauc pašdarinātu, mistisku pārvietošanās līdzekli – kaut ko starp vecu žiguli un divriteni. Šis unikālais, kājminamai braucamrīks, kā arī frīkbaiku ideja kopumā kalpoja par iedvesmas avotu pašmāju ģitāristam Johnny B Beast jauna videoklipa izveidei.

“Konkrēto skaņdarbu pirms vairākām nedēļām biju ierakstījis Valmierā, Lomika studijā, taču tam nebija ne nosaukuma, ne idejas. Tikai bezrūpīgs meldiņš. Tad atcerējos par veco paziņu Valaini – vīru, kuram nagi vienmēr niez kaut ko interesantu un dīvainu pārveidot par minamu braucamrīku, ” stāsta ģitārists.

Video tapis Apokalipses Jātnieku bāzes vietā, mierīgā svētdienas pēcpusdienā. “Žiga patiešām ir unikāls braucamais – ceru, ka to, un kopējo brīvības gara burvību izdevās notvert arī šajā klipā!”

Johnny B Beast ir ģitārists, kurš savā daiļradē apvieno instrumentālā blūza, folka un citu mūzikas stilu apkopojumu. Decembrī ģitārists uzstāsies vairākos Rīgas lokālos – 4.decembrī krogā “HHC”, 12. decembrī “Leningrad”, 20. decembrī “Zapte”, kā arī vairākos privātos pasākumos.

Info: facebook.com/beastlv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.