VIDEO

Johhny B' Beast - Smoke On The Water (ar blašķi)

Johhny B' Beast 22.08.2014. 14:44
Pašmāju akustiskā blūza spēlmanis Johnny B' Beast piedāvā noskatīties video, kurā ļoti savdabīgā veidā tiek atskaņota versija par slaveno Deep Purple dziesmu "Smoke on the water"

Ideja par šo dziesmu radusies nejauši - pirms vairākiem gadiem Džonijam uz dzimšanas dienu draugi bija uzdāvinājuši blašķi ar īpašu gravējumu, tomēr tā ilgu laiku stāvējusi malā.

"Parasti spēlējot ģitāru izmantoju īpašu dzelzs uzparikti, tādu kā uzpirksteni, bet kādu dienu tas pēkšņi pazuda. Atcerējos par blašķi, un nolēmu pamēģināt uzspēlēt ar to. Uzliku pirmo akordu, un sapratu - skan ļoti interesanti!" stāsta ģitārists. "Radās doma ierakstīt video ar šo dziesmu. Funktierēju, kādā vidē lai to dara. Atcerējos, ka pāris čomi pirms laba laika uzsākuši savu biznesu, un pašrocīgi ieriktējuši metināšanas darbnīcu Pārdaugavā. Urbji, darba galdi, dzirksteles un metāla skaidiņas.. un "Smoke on the water". Nu kur vēl labāka vieta blūzam! Čaļi piekrita. Atnācu, uzliku fotoaparātu stūrī, nospiedu ieraksta pogu, un iespēlēju.." stāsta ģitārists, kurš šogad aktīvi koncertē, spēlējot ne tikai ar blašķi.

Johnny B' Beast uzstājies vairākos Rīgas lokālos, festivālā "Laba Daba" un citviet.

Info:

https://www.facebook.com/beastlv
twitter.com/johnnybbeast

Lasi vēl

Komentāri

Zvērs no death metal, caur hc, pie blūza nonācis. :)
"Savukārt saskaņietis Andrejs Mamikins.." un tā saviebtā seja sākumā!! LOL

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.