VIDEO

Jauns video no Golden Rivet

Golden Rivet 03.07.2013. 14:15
Grupa Golden Rivet izdod jaunu video klipu dziesmai no nupat iznākušā debijas albuma
"Latvijas trakulīgā Pop Punk grupa "Golden Rivet" atkal papildina savu atmiņu albumu, šoreiz ar nu pat iznākušā debijas albuma "Billboard" dziesmas "Hi, It's Me" video klipu," portālu Alternative.lv informē grupas pārstāvji.
 
"Video klips stāsta par katra grupas dalībnieka dubultnieku, kurš tiek sastaps dažādās dzīves situācijās. Grupas līderis Silvestrs Lorencs atzīst, ka tas viņam esot bijis lielisks izaicinājums strādāt ar video efektiem, lai katra dalībnieks satiktos ar savu dvīni." 
 
 
Klipā filmējās solists, basģitārists Silvestrs Lorencs, viņa brālis - bundzinieks Bruno Lorencs, ģitārists Teo Kerijs un grupas pavadošā sastāva dalībnieks Helvijs Kārkliņš.
 

Lasi vēl

Komentāri

Man sagribējās vemt jau pēc vārdiem "trakulīgākā poppunk grupa"
nu tās uzkrāsotās acis ir pilnīgi nevajadzīgs pasākums
liekas ka vienīgā grupa ko puikas ir dzirdējuši ir green day
patīk!
alus kupons 03.07.2013. 15:38
Nu mēs visi esam bijuši jauni :) Ir labi! Tas, ko puikas grib izdarīt un dara, sanāk labi un kāpēc gan ne! Video pat ļoti skatāms!
Lai arī diezgan kvalitatīvi, tomēr šīs grupas oriģinalitāte ir absolūtā nulles līmenī. Varējāt jau sevi mierīgi nosaukt par "Green Rivet".
Novēlu, lai ar gadiem nāk arī saprašana par to, ka popanks ir sūdu stumdītāju apzimējums, un savu talantu izmantot muzikāli novatoriskā virzienā.
ralfs dravnieks 03.07.2013. 21:58
Vērošot uzmanību klipa virzienā, vēlos piezīmēt, ka visu grupas dalībnieku infantīlā lūrēšana kamerā, atgādina trīs sekundes pirms CUM SHOT ainas Sasha Grey izpildījumā.
Bet jāpiekrīt Aigaram.
Ralfa komentārs lika pasmaidīt. Paldies.
o velviens klonis ,ta laikam pat nav vēl grafomānija
Punk Shite Janka 13.07.2013. 13:52
Chicks with dicks!
ak šie trakuļi golden rivet

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.