VIDEO

Indygo prezentē "Decoy" video versiju

Indygo 27.06.2014. 10:15
19. jūnijā ar nelielu koncertu Indygo prezentēja video versiju dziesmai "Decoy", kas ir titulkompozīcija 2013. gada iznākušajam albumam.

"Decoy" video notvert, sagriezt un ieslodzīt laika kapsulā mums palīdzēja mīļi un pacietīgi draugi. Gan Vinsents Nātra, Eduards Zagainovs un vēl pulciņš labu ļaužu pie kamerām, gan tieši Eduarda bezmiega naktis ar montāžu un pēcapstrādi. Video versijā apkopoti mūsu 2013. gada "Decoy" albuma tūres koncerti. Vēlējāmies tituldziesmu veltīt tam enerģijas lādiņam, ko guvām, spēlējot šo tūri - neatkarīgi no vietas vai skatuves izmēriem." saka grupas Indygo ģitārists, Jānis Volkinšteins.Video prezentācijas koncerts risinājās nelielajās vīna bāra "Vieta" telpās - ar dažādām pieklusināta skanējuma aranžijām - pārsvarā no albuma "Decoy", starp kurām iespraucās šis tas no grupas 2005. gada debijas albuma un nesen publicētā dziesma "Temīda".

"Pieklusinātais jeb toned-down skanējums mums šobrīd ir ļoti interesants - kā jau vīriem ar grandžu sirdīs. Paralēli jaunradei spēlējamies ar aranžijām, kurās jaunatklājam dziesmas no debijas albuma "Indygo", "Decoy" kompozīcijas - kā arī vēl neatskaņotas dziesmas no topošā ieraksta. Plānojam kādu lielāku uzstāšanos rudenī, kur tad mēs vienotā pusakustiskā skaņā atskaņotu dziesmas no grupas 12 gadu vēstures -  kā arī pirmatskaņotu nopietnāku ieskatu topošajā albumā, kas varetu dienasgaismu ieraudzīt 2015. gadā." (Jānis Volkinšteins)

Tikmēr - topošā albuma pilnās jaudas skanējuma noskaņās iespējams ielūkoties, noklausoties singlu "Temīda", kas pieteica pirmo grupas albumu, kurš būs pilnībā latviešu valodā. http://indygo.bandcamp.com/track/tem-da

Šī vasara grupai būs mierīga - veltīta jaunradei un aranžijām. No izziņotajām koncertvietām tuvākā ir Āraišfests - 26. jūlijā. Citas grupas aktualitātes un izziņotos datumus iespējams atrast www.facebook.com/indygoband

Lasi vēl

Komentāri

labs

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.