VIDEO

Grupa SEVER piedāvā klipu dziesmai Hope

SEVER 30.03.2017. 11:41
Rokgrupa "SEVER" laiduši klajā jaunu dziesmu "Hope" un tās videoklipu.

Klipu grupas jaunākajai dziesmai filmējusi studija "TRE.LV" režisora Pāvela Trebukina vadībā, bet pašas dziesmas apstrāde veikta Vācijas studijā "Embark Audio". 

Mūzikas grupa “SEVER” tikai dibināta 2015. gada beigās, apvienojoties mūziķiem ,kas agrāk spēlējuši tādās grupās kā "Rise to the bait", "Otherway", "Cloverfield", "Madfish" un "Freelancers". Šobrīd grupas dalībnieki rūpīgi strādā pie jaunu dziesmu tapšanas un ierakstīšanas, ko drīzumā arī izdos. “SEVER” plāno sākt uzstāties Latvijas publikai 2017. gada sākumā.  

Lasi vēl

Komentāri

olafmeister 30.03.2017. 12:01
Beidzot kaut kas labs! like!
Labs!
Nope! Neaizķēra
Spēcīgs gabals.. Malači
Ļoti labi, biju patīkami pārsteigts jau pirmajās sekundēs. Gan mūzika, gan video - ļoti kvalitatīvi! Tikai pati konkrētā dziesma nedaudz neaizķēra, jo likās maķenīt' vienveidīgi un prasās nedaudz lipīgāku meldiņu, ko pēc tam gribās dungot.
Visādāk citādāk - malači! Materiāls ārzemēm! Nenonīkstiet Latvijā!
man arī no pirmā klausiena neaizķēra, pat visu nenoklausījos. Bet kad iesledzu vēlreiz un noklausījos līdz beigām - ļoti iepatikās. Tagad skan uz repeat. :D Varbūt ar pierašanu šī dziesma iepatīkas....
Latvijas Saosin.
Ko var 4min aurot nemērā - noguru. Va ta nevar pademonstrēt kādu rifāžu pa starpām, kādu pretīgu breikdaunu sacerēt, 4 instrumentālisti! Kā sāka, tā beidza, nekā nepalika(:
Ļoti kvalitatīvi! Iepatikās gan video gan dziesma
Jā Imka, nav jau skaifordžer...:(((
Šaušalīgs video tādā ziņā, ka liekas, ka esmu to redzējis jau iepriekš 1000x. Īsti arī nesaprotu, kāpēc jaunieši spēlē muzonu, kas jau sen ir beidzies un vairs nekad nebūs aktuāls. Jebkurš recenzents vai jebkurš cits mūzikas mīļotājs varētu pastāstīt, ka šeit nav nekā īsti, ko dzirdēt, nekādas odziņas, bet gan generic angry guitar driven modern rock.
lol, pofig skaifordžer. Nu be johaidī, vai ta nevar paklausīties apkārt, paraustīt kādu dvēseles stīgu. Kāpēc jāsēž tai koridorā šaurajā.
Kas skaitās platais gals? Un kādēļ nav aktuāls? Tādēļ, ka tu neklausies? :D Pēc tādas loģikas Metalikai 2017. gadā nevajadzētu spēlēt grammy un ņumetālam jau sen vajadzēja nomirt. Tas, ka jūs kaut kādus konkrētus subžanrus paši neklausāties, nenozīmē, ka tie ir miruši...
Skan reāli kvalitatīvi, cerams šodien DEPO viņi arī labi skanēs, būtu skumji ja viņi būs just another studio project, that sucks live.
Reāls sūda izstrādājums. Tak poh skaņa, noskaņu vajag. Un var piekrist, studio project grupu savairojies par daudz.
Mūzika vispār var būt bez noskaņas? Āpsis.
Šī dziesma ir labs piemērs - var.
ok, paklausies labāk skaifordžer
debīlu_meklētājs 26.04.2017. 23:13
tikai iedomigie latvieši varat ta dirst uz vietejiem cilvekiem, kuri cenšas vismaz kaut-ka atšķirties no pelēkas massas. es nesaku to tikai par šo te gruppu, bet kopuma.. šita komentāru sekcija vienkarši smird ar neapmierinātību, kad piemeram arzemju portalos cilveki atbalsta un slave lidzigus gruppas. kas jus neapmierina? es jau ilgi sekoju lidzi komentaram par jaunam grupam un nekas nemainas. vai jus vienkarši ahujeļi te? :Ddd
Piekrītu jaunietim ar īpatnējo segvārdu.
Latviešu publika ir snobi, īpaši tie, kas šeit "dzīvojas" aiz segvārdiem.
Attieksme no komentētājiem pilnībā mēdz nomākt vēlmi kaut ko darīt.
Tāda sajūta, ka ja pie raksta komentāru nav - tikai tad kādam patīk. Skumji, bet latvietis vulgaris nekad nav mācējis teikt paldies, vai izteikt atzinību.
Mans ieteikums kā jau vienmēr un par visu - nelasīt komentārus.
Grupai - veiksmi, izturību un progresu!
Banda pati saprata lažu un izvāca video.
Es esmu dauns.... sorry
Nevajag pēc skaļākā mazākuma spriest par kluso vairākumu. Jūs taču nopietni nedomājat, ka šī komentāru sekcija atspoguļo realitāti?
Edis ---> lol 27.04.2017. 12:55
Jā, Tavi komentāri vienmēr ir "turbo pozitīvi"!
Var jau būt, ka neatspoguļo, bet citreiz arī koncertos ir šķībi skati/čuksti un aiz muguras runas. Tik nepateicīga tā augsne, ka reizēm grūti atcerēties, ka tas, ko dari ir domāts tiem, kas to spēj novērtēt.
Man šī komentāru sadaļa ir izklaide. Un beidz - atšķirt legit kritiku no tukšas diršanas ir jāspēj Tev pašam. Pieļauju, ka neesi vairs mazs bērns... +Labāk, lai par Tevi runā sūdu, nekā nerunā vispār. Protams, ja neesi galīgs Ronzestārs...
@Edis pietiek salidzināt komentārus šeit un zem video youtubā.. :)
Super! Malači. Kvalitatīvi un ļoti ļoti labi! Gan video, gan dziesma pati par sevi. Man tiešām lepnums un prieks, ka lokālās grupas spēj kaut ko tik kvalitatīvu sadarīt ņemot vēra mūsu budžetus un iespējas. Galvenais neizsīkt spēlējot Melnajā Piektdienā un NABAKLAB katru piektdienu. Jāsitas laukā uz ārpusi! Veiksmi džekiem!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.