VIDEO

Grupa Indygo izdos koncertieraksta DVD

Indygo 18.12.2014. 11:26
Indygo publicē pirmo video Versiju vulkāns no gaidāmā Blu-Ray DVD, kurš tapis šī gada novembra koncertos centrā Koka Rīga. Koncertierakstu Indygo Unplugged plānots izdot nākamā gada rudenī.

Grupas vokālis Mārtiņš Vaters: “Liels prieks par to, ka šis viena intīma akustiskā koncerta projekts ir pāraudzis ne tikai divos koncertos, bet arī top par kvalitatīvu un būtisku mūsu grupas pieturzīmi vēstures annālēs. Šis nelielais video ieskats – mūsu versija par Ilvara Jansona dziesmu Versiju vulkāns – ļauj tikai nojaust, kādas emocijas piedzīvojām visi koncertā klātesošie. Gan tie, kuri ieskandināja skatuves dēļus, gan tie, kuri smaidīja ar visām maņām skatītāju/klausītāju rindās. Šis notikums ir viena sapņa piepildījums – dalīt skatuves kvadrātcentimetru pieredzi ar izciliem draugmūziķiem."

Koncertieraksta dziesmu miksējis Gatis Zaķis, turpinot nu jau gados mērāmo sadarbību. Video režija, montāžā un pēcapstrāde Eduards Zagainovs, operatori Edgars Jākobsons, Mārcis Ābele un Mārtiņš Jansons. Koncerta gaismu režija – Oskars Timbars. Koncertā grupas Indygo sastāvu papildināja tādi mūziķi kā Ilvars Jansons, Signe Krūzmane, Ritvars Šilkovs, Jānis Kaličus, Maksims Starodubovs, Einārs Latiševs, Jānis Pauls, Aleksejs Bahirs, Elvijs Endelis un Pauls Rusko.

Līdz tam grupas dienas kārtībā ir darbs studijā nākamā gada pavasarī ar jauno skaņu ierakstu – pirmo Indygo albumu ar dziesmām tikai latviešu valodā.
Progresīvajā roka grupā Indygo spēlē vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo (2005), piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP (2007) un nesenāko albumu Decoy (2013).

Foto – Kristīne Madjare, Veto Magazine.


Facebook https://www.facebook.com/indygoband
Twitter https://twitter.com/indygo_band

Grupas ieraksti (audio) https://indygo.bandcamp.com

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.