VIDEO

„Evestus” vizualizē elli

Alternative.lv 28.01.2014. 16:31
Aizgājušā gada nogalē, grupa "Evestus" nodevusi klausītājiem savu jaunāko video klipu dziesmai „The Fall” no mazalbuma „No God”.

" „Evestus” ir Igaunijā bāzēta alternative/industrial rokgrupa, kurā bungas spēlē meitene no Rīgas – Taņa, kura aizgājušā gada nogalē iekarojusi arī „Paiste Cymbals” un „Csibisticks” ievērību un atzinību, saņemot no šo brendu ražotājiem bungu šķīvjus un personalizētus bungu kociņus," informē grupas pārstāvji.

Video tapis sadarbībā ar tumšās mākslas stilisti un fotogrāfi – Grete Laus. Reizē, šis video ir ilgāk tapušais, sarežģītākais un divdomīgākais grupas video no līdz šim publiskotajiem.

Ar koncertiem Rīgā grupa atgriežas 14. februārī, tumšākas Valentīndienas ballītē klubā „Melnā Piektdiena”, 15. februārī Liepājā un šī gada jūlijā, alternatīvās mūzikas festivālā „Klang”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.