VIDEO

Enhet publicē mēģinājumu telpā uzņemtu video

ENHET 20.08.2013. 11:54
Gatavojoties ceturtdienas koncertam klubā Route 66 (Sapņu fabrikā), Cēsu metalcore apvienība "Enhet" publicē videoklipu dziesmai "111"

Līdz ar video, "Enhet" klausītājiem nodot vienu no vecākajām albuma "Keep It Clear" dziesmām "111", kas koncertos ir skanējusi jau kopš 2008. gada. 

Video uzņemšana grupai bijis spontāns lēmums. "Enhet" dalībnieks Mārtiņš Brants pastāstīja: "kādā dienā mēģinājuma laikā tika izlemts, ka varētu izveidot video. Jau pēc stundas, sadarbībā ar Jāni Vīksnu, šis video tapa. Nepagāja ne pusgads, kad tas ieraudzīja dienas gaismu." 

Gan šo, gan citas dziesmas no albuma "Keep It Clear" varēs dzirdēt jau šajā ceturtdienā, kad "Enhet" dalīs kluba Route 66 skatuvi (Sapņu fabrikā), kopā ar Somijas apvienību "Bill Skins Fifth", "Omerta", "Burned in Blizzard" un citām.

Piesakoties Alternative.lv facebook pasākumā, ieeja koncertā tikai par Ls 2.50 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.