VIDEO

Dust Devil Drive piedāvā "Lobotomy" videoklipu

Dust Devil Drive 18.03.2014. 15:38
Grupa „Dust Devil Drive” iepazīstina ar, iespējams, neparedzamāko videoklipu Latvijas mūzikas vēsturē, informē grupas pārstāvji.

2014. gada sākumā grupai Dust Devil Drive pievienojās vokālists/ģitārists Dāvis Eņģelis. Šādā sastāvā februāra beigās tika aranžēta, jaunās skaņās ierakstīta un vizualizēta grupas dziesma „Lobotomy”.

Singla audio ieraksts veikts Valmierā, „Hodila studio”, miksējis un māsterējis – Ģirts Laumanis, plašāk pazīstams kā Lomiks.

Dziesmas videoklips filmēts kādā marta pievakarē, režisores un operatores Rūtas Kalvišas vadībā. Kā uzskata paši grupas dalībnieki, video būtība un ideja radās, vērojot putnus.Tuvākajā laikā „Dust Devil Drive” sniegs pirmo solo koncertu jaunajā sastāvā – 27. martā Teātra bārā. Vairāk informācijas par grupu: www.dustdevildrive.com

Lasi vēl

Komentāri

sūds. nu baigi "oriģināli"
Forsa muzika. Video atskirigs no ierasta. Tas ari labi!
Dziesma man loti patiik, klips ne iipashi
Dziesma neaizskar. bilde patika. putni..

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.