VIDEO

Apēdājs piedāvā video "Viegla Laime"

Apēdājs 11.01.2013. 13:29
"Gluži kā pirmais sekss vai pirmie simts grami, grupai Apēdājs ir iznācis pirmais video," portālu Alternative.lv informē tās pārstāvji.

Vizuālā versija ir tapusi dziesmai „Viegla laime„, kas atrodama grupas aizvadītajā gadā izdotajā pirmajā albumā „Mana vārna”. Sižetiskā līnija ir pavisam vienkārša: sieviete, vīrietis, alkohols. Secību var mainīt. Video tapšanā piedalījās filmētājs Mārtiņš Kontants un montieris Armands Butkevičs.

Šajā gadā grupa Apēdājs pirmo reizi startē arī Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvā nominācijā "labākais smagā roka vai metālmūzikas albums."

Lasi vēl

Komentāri

sīciņš 11.01.2013. 21:34
ļoti labs
Pilnīgs sūds
SheaXpeare 19.01.2013. 15:26
Tiem, kas citu darbus sauc par "pilnīgiem sūdiem", iesaku ievietot te linku ar pašu uzražotu kko vērtīgāku - vienīgi ir nianse = kāda acīs savukārt tas var izrādīties "pilnīgs sūds".. ;D
Apēdāja Veči, klips savu panāk - noskaņa tā, kas ir Jūsu trumpis. (rock)
Tā tik turēt buru !

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.