ALBUMU APSKATI

Pašmāju grupa Pulse of Nebulae izdod debijas albumu

Pulse of Nebulae 30.08.2016. 11:20
Pašmāju metālmūzikas projekts "Pulse of Nebulae" laiduši klajā savu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu.

Grupa radusies 2013. gadā, tās dibinātājs un galvenais virzītājspēks ir ģitārists un mūzikas autors Mārtiņš Platais, kurš kopā ar vokālistu un tekstu autoru Hišamu Šahrūriju veido grupas kodolu. Kopš 2014. gada kā pastāvīgais dalībnieks projektam pievienojies leģendārais bundzinieks Dirks Verbūrens, kurš šobrīd spēlē grupā “Megadeth”.

“Pulse of Nebulae” debijas albuma tapšanas process ir bijis ilgs un sarežģīts, taču 2016. gada augustā tas beidzot pabeigts. Grupas skanējumā pārsvarā dominē progresīvs death metal, kurupapildina atmosfēriskas ģitāru melodijas un taustiņu partijas. Albumu miksējis Mārtiņš Platais un māsterējis pasaulē plaši pazīstamais Dans Svano.

Albums izdots digitālā formātā, to iespējams lejupielādēt grupas Bandcamp profilā, kā arī visās lielākajās platformās (iTunes, Spotify, Amazon).

Albuma veicināšanai grupa sniegs četrus koncertus:

 09.09.2016., “Artilērijas pagrabi”, Daugavpils, LV

 10.09.2016., “Lemmy”, Kaunas, LT

 17.09.2016., “Melno cepurīšu balerija”, Jelgava, LV

 18.09.2016., “Nabaklab”, Rīga, LV

Lasi vēl

Komentāri

говнейшее говно, на лопате при чем.
фимоз твой говно, на лопате при чем
фімоз говно.. і это гавно .. на лопате

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.