ALBUMU APSKATI

Gaidītākie mēneša albumi - decembris

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 02.12.2013. 11:15
Arī klusajā decembrī sagaidāmi pāris ieraksti, kam vērts pievērst uzmanību. Piedāvājam ieskatu gada pēdējā mēnesī gaidāmajos albumos.

Vienu no retajiem šī mēneša pilna garuma albumiem izdos metālisti After The Burial, kā arī pēc četru gadu pārtraukuma ar Dead Horses atgriezīsies Floridas metalcore/melodiskā  hardcore apvienība Evergeen Terrace. EP sagaidāmi no Transit, The Maine un Kurai, bet dzīvo Brikstonas koncerta ierakstu klajā laidīs grupa Mastodon. Īpašu dāvanu sagādājuši leģendārie britu crust žanra pārstāvji Doom, kas tieši Ziemassvētkos izdos ierakstu Corrupt Fucking System.

Kā ierasts, arī šī gada pirmajā decembrī, savā dzimšanas dienā albumu izdod alternative.lv draugs, Latvijā labi pazīstamais britu drunk-folk dziesminieks Džejs Makalisters jeb Beans On Toast. Giving Everything ir jau piektais mūziķa ieraksts, kurā apkopotas aizsmakušajā balsī iedziedātās pozitīvās dziesmiņas par politiku, draudzību un narkotikām.

1. 12. Beans On Toast – Giving Everything
2. 12. Transit – Futures And Sutures EP
10. 12. Evergreen Terrace – Dead Horses
10. 12. Mastodon – Live From Brixton
12. 12. The Maine – Imaginary Numbers EP
17. 12. Kurai – Breaking The Broken
18. 12. After The Burial – Wolves Within
25. 12. Doom – Corrupt Fucking System

Aicinām komentāros dalīties ar saviem favorītiem un, iespējams, sarakstā nepieminētajiem albumiem

Lasi vēl

Komentāri

Viens no ,manuprāt ,gaidītākajiem albumiem ir grupa Behemoth ar albumu Satanist.
o! popmūzikas ziņas
Būs jāpaklausās jaunais Evergreen Terrace. Šitā dziesma 2000'ā pirmās dekādes pirmajā pusē bija viena no klausītākajām youtube.com/ylNrGBHVsSA Aizvien neko viņā negribētu mainīt.
Behemoth albumu izdos nākamā gada februārī. Šomēnes būs pirmais singls "Blow Your Own Trumpets Gabriel".
O paldies Reini par kluudas labojumu.Ta sapriecaajos ka so informaaciju biju piemirsis.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.