ZIŅAS

Art of Keeping Secrets izdod dziesmu "Christine Chubbuck"

AOKS 25.09.2014. 14:14
Noklausies pirmo rokgrupas Art of Keeping Secrets dziesmu no oktobrī gaidāmā albuma.

Pasaule, mēdiji un mūsu prāti ir kļuvuši vardarbīgi un agresīvi” – šī bija atziņa, kas neizdarīja vienkārši un klusi, bet gan lika tajā noskatīties miljoniem skatītāju, kas 15. jūlija rītā bija ieslēguši savus TV un skatījās rīta pārraidi. Tas bija viņas protests pret notiekošo, jo savā izmisumā neredzēja citu veidu, kā pievērst sabiedrības uzmanību šai problēmai.

Iespaidojoties no šī stāsta, grupa Art of Keeping Secrets ir radījusi dziesmu ar tieši tādu nosaukumu - “Christine Chubbuck”. Ne tāpēc, lai atgādinātu par tā rīta asiņainajiem notikumiem, bet gan tādēļ, lai vēlreiz vērstu uzmanību uz to, kādēļ tas notika. Izkropļota un vardarbīgi pasniegta realitāte bija tas, pret ko iestājās šī sieviete, bet, diemžēl, mūsdienās šāda informācija ir kļuvusi par ikdienu.

Lai šī dziesma kalpo kā atgādinājums un aicinājums cilvēkiem neizslēgt savas smadzenes, neticēt visam, ko piedāvā TV un internets, un pašiem ar savu apziņu, prātu un domām izvērtēt lietas, pieņemt atbildīgus lēmumus, kas var skart katru no mums. Izvēlēties to, kādus mēdijus mēs lietosim un no kādiem izvairīsimies, kādus ieteikumus dosim saviem vecākiem un vecvecākiem, cik atbildīgi būsim pret vieglprātīgiem draugiem, un galu galā - vai uzsmaidīsim tam drūmajam pārdevējam vai parādīsim tikpat pelēku seju atpakaļ.

Vairāk par grupu: https://www.facebook.com/aoksband

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.