FORUMS

Meklēju grupas dalībniekus

vartotojas 05.03.2024. 11:36
Spēļu biļetes pārdošanā!
Vai meklējat jautru veidu, kā pavadīt laiku un varbūt pat laimēt lielu balvu? Tad mums ir tas, kas jums nepieciešams! Pārdodu spēļu biļetes ar iespēju laimēt fantastiskas balvas!
Mūsu spēļu biļešu sistēma ir vienkārša un pārskatāma. Visas biļetes ir pareizi numurētas un patiesi godīgas. Mēs nodrošinām, ka visiem mūsu klientiem ir vienādas iespējas laimēt.
Tāpēc, ja vēlaties piepildīt savus visdrosmīgākos sapņus un vēlaties laimēt dažas pārsteidzošas balvas, sazinieties ar mums jau šodien! Šī var būt jūsu laimīgā diena! https://www.usalotterychecker.com/lotteries/mega-millions
Jeremy 11.08.2023. 13:22
Veidoju rock grupu ar punk stilistiku.
Spēlēju giču varu arī iebrēkt.
Vajag vokālu, ģitāristu, bassistu un buņģieri.
Par visu sīkāk pie sarakstes system83@inbox.lv
Julians 12.01.2023. 00:43
Sveiki, spēlēju ģitāru kādus 3+ gadus un meklēju grupu. Pašam ir 17 gadi un neesmu bijis nevienā grupā so why not. Man patīk alt. rock un 80s glam metal. Varu uzbliezt solo un pats cenšos savus riffinus taisīt. Ja kādam vajadzīgs ģitārists rakstat instagramā (@minionbarababa)
Mr bruno 27.06.2022. 06:53
Sveiki es mekleju gitaristu un bundzinieku 27115269
Mihails 21.03.2022. 15:30
Labdien!
Bundzinieks meklē ROCK grupu kur spēlēt. (25 gadi)
Rakstat uz 27100505. Piemērs kā spēlēju Tikok @mihail.romanchuk
Mihails 30.06.2021. 12:32
Labdien!
Bundzinieks meklē ROCK grupu kur spēlēt.
Rakstat uz 27100505. Piemērs kā spēlēju Tikok @mihail.romanchuk
Andre 15.06.2021. 22:38
Бонжур
Ищу участников (всех кроме вокала) для глем/фанк рок группы в стиле Принса, Måneskin, The Stooges и Дэвида Боуи.
От 16 до 25 лет.
Звонить/писать 25444834. В любое время дня и ночи
Kristaps 17.02.2021. 20:21
Sveiki! Meklēju kādu vokālu ar kuru pamuzicēt vakaros!
Esmu no Rīgas - vēlos uzsākt duetu ar kuru pēc drumajiem laikiem kopā uzmuzicēt varbūt kādus bāros, nelielos pasakumos VAI arī kopā ar manu pilna sastāvu grupu kura atrodas Tukumā ar kuriem spēļējam balles, kāzas utt, bet par šo protams sīkāk klatienē izstāstītu!
Ja nebaidies, tev ir patikāma balss un vēlies noriskēt uzsākt kautko jaunu, dod ziņu!
Žanrs kāda spēlētu?, - esmu atvērts visam! Pielāgojos 100%. Ir vairāku gadu pieredze ar šo visu!
- Rakstiet Whatsapp! - 28971124
Metal Promotion Latvia 05.02.2021. 00:29
Jauns projekts ar mērķi apvienot vienotā sociālo tīklu kontā visus latviešu metāla un smagās/tumšās mūzikas jaunumus un veicināt popularitāti mazāk zināmiem mūziķiem, mūzikas projektiem, mūzikas pasākumiem un visa veida cilvēkiem, kas saistīti ar šāda veida mūzikas skatuvi Latvijā.
Visas Latvija smagās mūzikas jaunumi vienuviet. To nevar laist garām!
Seko un dalies ar domubiedriem! Kopā mēs spējam pacelt smago mūziku Latvijā jaunos augstumos!
Instagram @metalpromotion_latvia
Facebook @Metal Promotion Latvia
Tyrone Biggums 13.01.2021. 02:17
Ищу музыкантов для проекта.
Стиль: смесь Принса, KISS, Parliament-Funkadelic, Леди Гаги, Hollywood Undead и Рика Джеймса.
Нужен: Гитарист который умеет играть Фанк аккорды и хоть какие то гитарные соло, басист который умеет три ноты в минуту но с душой, ударник который умеет держать ритм. Так же не против клавишника и второго вокалиста который будет что то орать на фоне (хайпмэн).
Возраст от 16 до 25.
Писать (и только писать) на +37125444834
Ну или в инстаграм cosmicslop777
Сам я вокалист и автор песен.
Peace out yall
Mārtiņš 12.01.2021. 07:22
Meklēju cilvēkus ar pieredzi grupas izveidei. Ietekmējos no AC/DC, Motley crue, guns n roses, steel panther. Gribu domāt savus gabalus, bet var arī kādu cover uztaisīt. Atrodos netalu no jūrmalas. Pats spēlēju giču. Ir skatuves pieredze. Vajag otru giču, bungas, bass, vokāls. Vecumam vai dzimumam nav nozīmes. Man pašam 33 gadi. Ja ir interese, nedomā 2x, raksti un veidojam blici! cebergsmartins@inbox.lv
Aleksandrs 06.11.2020. 01:05
Rīga/Cēsis. Ģitarists un vokalists bez īpašas pieredzes spēlēt grupā. Gribētu pievienoties kādam kolektīvam vai izveidot no jauna. Ir liela pieredze spēlēt prog/death metal. Vēlētos atrast cilvēkus ar kuriem kopā izveidotu kaut ko, lai spēlēt nopietnu mūziku (aka. opeth, gojira, katatonia, btbam u.t.t.)
tel:29714848
mail:rudzmannation@gmail.com
disc:INFERNAL BABY#9404
Ghettozloba 17.09.2020. 08:54
Ir vakance pie bungām!
Raksti mums iekš fb vai insta @ghettozloba_band
https://www.facebook.com/ghettozloba/photos/a.660981020670790/2870004253101778/
Edijs 13.09.2020. 14:44
Hard Rock grupa meklee bundzinieku. Spelejam tikai original gabalus. Riga. 20483089
Shumba 11.09.2020. 10:16
Peace!
Searchin for band members to play Funk music. If yall know P-Funk, Sly And The Family Stone, RHCP, Bootsy, James Brown, Prince, Rick James and stuff like that, hit me up on dis number 25444834.
Hardcore 30.08.2020. 19:46
Basists kas gribetu pievienoties kadam kolektivam
tendejos vairak uz smago muzikas pusi hardcore ,Hatebreed ,terror
bet var meiginat ar kko citu
sikak uz meilu mu_dzis@inbox.lv
Terry 23.08.2020. 12:00
Veidoju rock grupu ar punk stilistiku.
Spēlēju giču varu arī iebrēkt.
Vajag vokālu, ģitāristu, bassistu un buņģieri.
Par visu sīkāk pie sarakstes.
system83@inbox.lv
kobamas 15.07.2020. 09:57
ааааа
Laura 15.06.2020. 18:25
Vēlos attīstīties mūzikā un ja ir kāds kurš vēlas, māk dziedāt un/vai spēlē kādu mūzikas instrumentu un vēlas piebiedroties droši rakstāt- penezel@gmail.com, kontaktējoties vairāk varam visu pārrunāt!
Galvenais mērķis būtu veidot mūzikas grupu.
Rk99 22.04.2020. 21:37
Meklēju grupu vai domubiedrus tās izveidei. Klausos ac/dc, motley crue, guns n roses, aerosmith, quit riot, black sabbath, van halen uttt... 80to gadu mūzikas cienītājs. Spēlēju ģitāru, neesmu profesionālis, bet akordus zinu un solo tabu varu nolasīt, tieši tāpēc meklēji grupu lai būtu motivācija savākties un attīstīties ģitārspēlē, pieversties tai nopietnāk. Nepiepildītais sapnis-spēlēt rokgrupā :D. 20gadi.
Ja nu brīnumainā kārtā ir piedāvājumi, mans epasts-robertsklavinsmusic@gmail.com
Rool 14.03.2020. 11:35
Sveiki visiem !!! Koncertējoša alternatīvā rok grupa no Rīgas meklē BUNDZINIEKU mēģinājumiem ,ierakstiem un koncertiem (LV un ārpus ) vecumam nav nozīmes jo grupas dalībnieki ir no 20 - 40. Ir sava mēģinājuma telpa un bungu sets.
Sīkāk info pa tel; 26734333
Lauris 03.07.2018. 18:52
20 gadus vecs "vokālists/dziesmu tekstu autors" no Rīgas/Cēsu rajona (vairāk uz extreme sliecoties - screamings, groulings...), meklē mūziķus (vēlams ~15~26 gadus vecus):
ģitāristu,
basģitāristu,
bundzinieku,
Būtu vēlams atsaukties tādiem ar interesi metal žanrā un tā subžanros, kā piem. "Iedvesmas avots"- daļa no grupām, kuras ikdienā klausos: (Gojira, Sepultura, Jinjer, Korn, Death, Slipknot, Opeth, Bloodbath, Cryptopsy, Nails, Dio, BlackSabbath, Havok, Candlemass, Slayer, Pantera, Meshuggah, Dream Theater, Tool, etc.)
Pats neesmu profesionālis(nodarbojies ar mūziku, ka iztikas avotu), bet mūzika, jo īpaši metāls, jau kopš agras bērnības ir kļuvusi par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu, un esmu noskaņots turpināt uzlabot savas prasmes, lai varētu ar mūziku nodarboties vairāk kā hobiju.
Varētu salasīties un tad uztaisīt kopīgu mēģinājumu, pamēģināt kopīgu cover kādai dziesmai, redzēt kas, kuram patīk, cik, kurš prot.
Nedaudz tālākā nākotnē, ja atradīsies cilvēki ar līdzīgu mērķi, vēlētos izveidot Progressive/Groove/Death/... metāla grupu, kurā būtu pa drusciņai no dažādiem subžanriem, pamēģināt izdot oriģinālu materiālu.
Idejas, jau šobrīd ir vairākas, bet vispirms vajadzīgi apņēmīgi cilvēki, kas nebaidās veltīt savu laiku šādam pasākumam.
Tel.(ja nevar sazvanīt vari rakstīt whatsapp, agrāk vai vēlāk iechekosu): 27847076
Edgars 08.06.2018. 17:14
Esmu vokāls (tehniski) bez muzīkālas teorijas pieredzes, kā arī bez pieredzes grupā. Entuziasma vadīts velētos atrast kādu grupējumu kur pamēģināt piedziedāt, kaut vai tikai mēģos or smth. Interesē prog, experimental, post un līdzīga tipa metāla/alternative žanri. Tel. - 22468354
Jānis 09.04.2018. 09:17
Sveiki! Meklēju domubiedrus grupas izveidei. Pats galvenokārt spēlēju bass ģitāru un dziedu, bet ir skaņdarbi, kuros spēlēju taustiņus vai ģitāru. Iedvesmojos no ārtroka, indie roka, indie pop, post panka u.c. Varētu tā teikt, ka mana mūzika apvieno elementus no šiem žanriem. Galvenokārt meklēju bundzinieku, ģitāristu un tautiņnieku, bet nav iebildumu un pat es būtu ļoti priecīgs atrast cilvēku, kas spēlē vijoli un arī cilvēku, kas spēlē flautu. Interesentus lūdzu sazināties pa tālruni 25530121
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
nr 25510108
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
sveike esmu bassists
Dāvis 30.09.2014. 16:19
Tā centos rakstot sludinājumu, ka nepievienoju e-pastu - dsuneps@gmail.com
Dāvis 30.09.2014. 16:18
Vokāls un ritma ģitāra (divi vienā) meklē:
solo ģitāristu un bekvokālu (divi vienā);
basu un bekvokālu (divi vienā);
bundzinieku;
amerikāņu alternatīvā roka kovergrupai. Interesentus sūtīt man e-pastu ar visu informāciju, kuru tu uzskati par noderīgu.
Dāvis
P. S. 21+

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.